Будівництво
осель

Будівництво домів в Києві

Бажаєте придбати свій будинок, але не знаєте, з чого почати? Компанія DANICA допоможе вам стати володарем будинку мрії, збудувавши його з нуля під ключ, з урахуванням усіх побажань та потреб. Ми беремося за будь-яку складність робіт: і за маленький дачний будиночок, і за розкішний котедж для великої родини.

Ви можете придбати землю і отримати дозвіл на будівництво в передмісті, щоб жити далеко від шуму, бруду та суєти. Вважаєте за краще залишатися в межах міста? Будівництво приватного будинку або таунхауса можна здійснити під ключ, а також у будь-якому з населених пунктів.

види

Види будинків

З чого почати будівництво будинку? Звичайно, з визначення його типу. У нас можна замовити будівництво приватних будинків у Києві та Київській області різного типу.

Passive House

Що таке Passive House? Це енергоефективні будинки з мінімальною витратою на опалення. Це досягається за рахунок сучасних технологій, герметичності збудованих будинків, врахуванню розташування вікон, грамотного використання сонячного світла та нових матеріалів. Ми використовуємо сучасний матеріал Neopor як зовнішній утеплювач. Виконаний з графітовмісного полістиролу матеріал не руйнується від часу, стійкий до навантажень, перешкоджає утворенню грибків і є гарним звукоізолятором.

У наших будинках практично виключені тепловтрати – утеплення відбувається за рахунок повітряних прошарків, утепленого фундаменту та спеціальних будматеріалів, наприклад, монолітного армованого бетону. Інші переваги:

 • міцність;
 • збільшення корисної площі шляхом зменшення товщини стін;
 • вигідна середня вартість будівництва.

Котедж

Ми будуємо котеджі під ключ за суперсучасними технологіями. Ретельно продумане планування, вибір оптимальних матеріалів при будівництві для регулювання температури взимку та влітку суттєво скоротять майбутні витрати на обслуговування котеджу після заселення.

Ретельно продумане планування, вибір оптимальних матеріалів під час будівництва для регулювання температури взимку та влітку суттєво скоротять майбутні витрати на обслуговування котеджу після заселення.

Таунхаус. Проект: "Автономный таун хауз"

Таунхаус

Все більшу популярність останні роки набирають таунхауси. Ви житимете в оточенні людей, але водночас отримаєте простір та власний дворик. Таунхауси не мають істотних відмінностей у технології будівництва, крім однієї: одна загальна стіна, яка об'єднує два сусідні будинки, буде завжди теплою. Тому опалювати таунхауси у зимовий час трохи вигідніше. Ще одна перевага - за рахунок компактного розташування по сусідству відразу кількох монотипних будинків, ціна може бути більш доступною, ніж будівництво окремого котеджу.

Дача

Дача – це місце для літнього відпочинку. Вона не призначена для постійного проживання, тому функціональне наповнення приміщень, зовнішнє оздоблення будуть мінімалістичнішими. Головне – наявність усіх зручностей. Хоча і у випадку з дачею все залежить виключно від побажань та потреб замовника.

Зведення дачних будинків можливе трьома способами:

 • зведення коробки, присутній тільки фундамент та покрівля;
 • наявність оздоблення, скління та фасад, проведені внутрішні оздоблювальні роботи, вам залишиться тільки внести меблі та техніку;
 • будівництво приватного будинку під ключ, контроль всіх етапів від проєктування до завершення всіх робіт з внутрішньої обробки.

Котеджне містечко

Котеджні містечка – це невеликі організовані містечка. Раніше будівництво будинків в таких селищах відбувалося хаотично. Їх будували у різних стилях, використовуючи різні архітектурні деталі. Зараз такі містечка прагнуть привести до єдиного архітектурного стилю. Сучасне котеджне містечко - це екологічне, енергоефективне та стильне поселення.

У нас ви можете замовити під ключ будівництво селища. Ми спроєктуємо унікальні енергоефективні будинки з екологічних матеріалів, що потребують менше ресурсів на утримання за рахунок нашої унікальної технології Passive House.

сировина

Технологія будівництва

З чого розпочинати будівництво будинку? Звісно з вибору матеріалів! Ми можемо побудувати будинок з будь-яких вибраних вами матеріалів:

Незнімна опалубка

Незнімна опалубка

Вважається одним із найкращих варіантів. В основі лежить залізний арматурний каркас, який заливається бетоном. Зрештою ми маємо монолітну несучу стіну, потужне зовнішнє утеплення стін та готову чорнову штукатурку всередині будівлі.

Цегла

Цегла

Будівництво будинків під ключ часто не обходиться без цегли. В основі лежать глина, пісок та вода, тому тут доречно згадати екологічність такої технології. Цегла пропускає повітря, тому всередині приміщень встановлюється сприятливий мікроклімат.

Газобетон

Газобетон

Виготовляється з піску, цементу та вапна. На ринку можна знайти блоки будь-якої товщини, що дає змогу підібрати оптимальний варіант. Використання газобетону є бюджетним способом будівництва коробки будинку, але не дозволяє довести будівлю до потрібних енергоефективних технічних характеристик.

Керамоблок

Керамоблок

Міцний, теплий та екологічно чистий матеріал не містить шкідливих добавок. Керамоблок має хорошу пропускну здатність, тому всередині такого будинку тепло і завжди достатньо повітря.

Сіп

Сіп

Це своєрідна "панель-сендвіч": між двома шарами фанери розміщується теплоізоляція. Під час з'єднання виходить рівна поверхня, яка не потребує додаткового утеплення. Зводити стіни легко, вартість матеріалу доступна.

Каркас

Каркас

В основі будинків з каркасу лежать не стіни, а каркасні конструкції. Вони можуть бути дерев'яними або залізними. Цю технологію люблять використовувати під час будівництва будинків у скандинаських країнах та Канаді. Втім, цю технологію найчастіше використовують для будівництва дачних будиночків.

Дерево

Дерево

Будівництво приватних будинків можна проводити з колоди та бруса. Вони дають мінімальне навантаження на фундамент. Дерев'яні будинки екологічні, вони швидко прогріваються та охолоджуються.

Будівництво

Будівництво будинків покроково

Які етапи супроводжують нас під час будівництва будинку? Розбираємось:

01/

Земля

 Визначаємось з територією та приблизним розміром споруди.

02/

Отримання дозволу

Дозвіл дозволяє нам працювати законно.

03/

Геологія

Вивчаємо властивості ґрунту, щоб унеможливити непередбачені обставини.

04/

Геодезия

Створюємо план місцевості із зазначенням нахилів ґрунту, ям та височин.

05/

Проєктування

Створюємо проєкт будинку та затверджуємо кошторис. На цьому етапі ви дізнаєтесь попередню вартість квадратного метра.

06/

Дизайн-проєкт

Cтворюємо візуалізацію майбутньої архітектури будівлі.

07/

Фундамент

Зведемо основу для вашого майбутнього житла.

08/

Стіни

Побудуємо їх із обраного матеріалу.

09/

Инженерія

Проводяться інженерні комунікації.

10/

Вікна і двері

Здійснюється засклення та встановлення дверей.

11/

Дах

На цьому будівництво безпосередньо будинку завершується.

12/

Фасад

Фінальні оздоблювальні роботи зовнішнього вигляду будинку.

13/

Ремонт під ключ

Розробка 3D дизайн-проєкту із ремотном під ключ.

терміни

Терміни будівництва

Важко передбачити, скільки часу займе будівництво саме вашого будинку. Це залежить від складності та розміру проєкту та низки інших найрізноманітніших факторів. Звертайтеся до нас зі своїми ідеями та побажаннями, а ми зорієнтуємо щодо термінів виконання, як тільки визначимося з обсягом робіт.

гарантії

Гарантії

DANICA – надійний виконавець із будівництва приватних будинків. Ми гарантуємо виконання зобов'язань та всіх завдань вчасно. Вся наша робота супроводжується підписанням договорів, що захистить замовника та компанію від спірних моментів. Ви своєю чергою контролюєте кожен етап і можете бути впевнені як виконуються роботи.

danica

Чому Danica?

З чого розпочинати будівництво будинку? Зі звернення до нашої компанії! У нас великий досвід роботи, ми знаємо всі нюанси:

 • скільки коштує будівництво будинків;
 • скільки піде часу;
 • скільки йде сировини;
 • скільки грошей потрібно закласти;
 • де замовити та як замовити матеріали;
 • які документи потрібні;
 • які дозволи потрібні та як їх отримати;
 • як вибрати технологію будівництва;
 • скільки коштує робота;
 • скільки потрібно блоків.

Ми не працюємо без дозвільної документації. Надаємо розрахунок з оцінкою вартості, щоб ви могли оцінити, чи підходять вам наші послуги.

Чому вам варто замовити будівництво приватного будинку, котеджу чи таунхаусу у нас?

Наші об'єкти:

 • мають необхідні дозволи, договори, документи;
 • виконані із найкращих матеріалів із застосуванням інноваційних технологій;
 • екологічні;
 • енергоефективні;
 • індивідуальні;
 • сучасні.
Оплата

Оплата

Орієнтовна вартість будівництва будинків під ключ визначається після складання кошторису – це може виявитися не так затратно, якщо підібрати правильні рішення та будматеріали. Ми пропонуємо гнучкі способи оплати. Можете назвати свій бюджет, і ми запропонуємо проєкт, що вписується в нього.