Проєктування бункерів

Проєктування
бункерів

Проєктування бункерів

Будівництво та проєктування бомбосховищ під ключ стає популярнішим з кожним роком. На те є вагомі підстави: люди переймаються своєю безпекою. Будівництво бункерів доцільне у разі:

  • Природних катаклізмів
  • Викидів забруднюючих речовин в атмосферу
  • Повномасштабних воєнних дій

Будівельна компанія DANICA проектує та будує бункери під ключ у Києві та Київській області. Побудувати бункер під будинком або на ділянці – це не забаганка. На сьогоднішній день підземні будівлі забезпечують високі гарантії збереження життя для вас та ваших близьких. Підземні бомбосховища вже давно затребувані на Заході.

Американці часто стикаються з проблемою ураганів та торнадо, у спекотних країнах вирують пожежі, у країнах, розташованих на розломах тектонічних плит, землетруси є звичайним явищем. Бункер забезпечить безпеку у разі непередбачених ситуацій.

етапи

Етапи будівництва бункера

Перед початком будівництва бункера наш спеціаліст здійснює геологію та геодезію земельної ділянки. Для уникнення вологи всередині автономного бункера він повинен бути не менше, ніж на 1 метр вище ґрунтових вод, якщо вони є. Рекомендованою глибиною сховища вважається 5-7 метрів.

01/

Буріння

Буріння котловану, заливка фундаменту

02/

Монтаж

Монтаж опалубки і армування

03/

Заливка

Заливка монолітної несучої стіни

04/

Встановлення

Встановлення інженерії

05/

Маскування

Маскування об'єкту

06/

Оздоблення і ремонт

Ремонтно-оздоблювальні роботи всередині бункера згідно дизайну інтер'єру

Будівництво та проєктування бункерів

Вартість будівництва та проєктування приватного бункера безпосередньо залежить від складності конструкції, площі, інженерії та інших факторів.

Фахівці, які виконують такі завдання, як будівництво притулків під ключ повинні мати досвід у подібних проєктах. Важливо дотриматися всіх аспектів: від вентиляції і підтримки СО2 до автономності роботи комунікацій на тривалий час.

DANICA надає професійні послуги у сфері реалізації подібних конструкцій на найвищому рівні, а також гарантує повну конфіденційність. Ми проводимо обслуговування та комплектацію автономних бункерів.

Коли ще потрібен бункер?

Щороку зростає небезпека витоку хімічних речовин через велику кількість старих заводів у великих містах. При аварії на АЕС також є небезпека для здоров'я, тому мати свій бункер означає убезпечити себе і свою сім'ю.

автономність

Автономність бункера

Автономність бункера дозволить забезпечити довгострокове перебування у ньому із належним рівнем комфорту.

Зазвичай для бункерів проектується вентиляція, каналізація, фільтрація повітря, водопостачання та холодильні установки. Щоб уберегтися від радіації або стихійного лиха, необхідна установка спеціальних дверей під кутом. Для захисту від повеней використовують гідроізоляцію.

Будівництво та проєктування бункерів

Важливо приховати будівництво від сторонніх очей і дотриматися повної конфіденційності будівництва підземного бункера. Приватний підземний бункер допоможе не тільки врятувати життя, але створить можливість усамітнитися і сховатися з комфортом.

локація

Бункер під будинком або на ділянці?

Бункер реалізувати складніше, якщо його будувати під готовою будівлею. Найкраще передбачити проектування бункера перед початком будівництва приватного будинку. Бункер під будинком забезпечує безпечний та швидкий вхід та вихід. Однак притулок можна грамотно організувати і просто на ділянці поряд із будинком.

Якщо говорити про вартість робіт, вони залежать від обсягу робіт та наповнення, а також як довго бункер має забезпечувати автономне та комфортне перебування у ньому. Декілька днів, тижнів, місяців? Це, мабуть, найголовніший фактор при формуванні кошторису майбутнього проєктування.