bunker

Будівництво
бункерів

bunker

Будівництво та проектування бомбосховищ під ключ набирає популярність з кожним роком. На те є вагомі підстави, люди турбуються про свою безпеку на випадок:

  • природних катаклізмів
  • викидів у атмосферу
  • третьої світової війни

Будівельна компанія DANICA проектує та будує бункери під ключ у Києві та Київській області. Побудувати бункер під будинком або на ділянці - це не примха для багатих або божевільних. На сьогоднішній день підземні будівлі забезпечують високі гарантії збереження життя для вас і ваших близьких. На наш телефон стабільно надходять заявки на будівництво підземних приміщень. Підземні бомбосховища мають високий попит на заході. Люди в Америці часто стикаються з проблемою ураганів. Жителі гірської місцевості страждають від землетрусів в інших країнах з високою температурою від частих пожеж у лісі проблему вирішує споруда бункера. У бункері можна навіть зробити свій город :)

етапи

Етапи будівництва бункера

Перед початком будівництва вашого бункера наш фахівець робить геологію і геодезію земельної ділянки. Для уникнення вологи всередині автономного бункера він повинен знаходитися не менше ніж на 1 метр вище грунтових вод якщо вони є. Рекомендована глибина притулку вважається 5-7 метрів.

01/

Буріння

Буріння котловану, заливка фундаменту

02/

Монтаж

Монтаж опалубки і армування

03/

Заливка

Заливка монолітного несучої стіни

04/

Установка

установка інженерії

05/

Маскування

маскування об'єкта

06/

Оздоблення і ремонт

Ремонтно-оздоблювальні роботи всередині бункера згідно дизайну інтер'єру

Вартість будівництва та проектування приватного бункера безпосередньо залежить від складності конструкції, площі, інженерії та ін.

Спеціалісти виконують такі завдання як будівництво бункерів під ключ та повинні відповідати вимогами й мати досвід у таких проектах. Важливо дотримати всі нюанси починаючи від вентиляції та підтримки СО2 так і автономності роботи на тривалий час.

DANICA надає професійні послуги в області реалізації подібних конструкцій на найвищому рівні, а також гарантує повну конфіденціальность також ми проводимо обслуговування і комплектацію автономних бункерів. Не сьогодні, так завтра вся світова система може впасти, а стихійне лихо може статися щохвилини. Ситуація в світі може знайти несподіваний поворот й привести до загострення конфліктів різних країн, катаклізми та інші природні проблеми. Інша справа, якщо у вас є власний бункер!

Будівництво бункера краще залишити фахівцям компанії DANICA.

ще

Для чого ще потрібен бункер?

Витік хімічних речовин з велику кількість старих заводів в кожному великому місті з кожним роком збільшує небезпеку. При аварії на АЕС також становлять небезпеку для здоров'я, тому відмінно мати свій бункер.

В країнах з нестабільною економічною ситуацією бункер добре справляється з проблемою вторгнення непроханих гостей. У такій ситуації добре вирішує проблему підземний бункер під будинком з швидким доступом. Також з року в рік зростає політична напруженість між країнами і третя світова війна може початися в будь-який час.

Багато ядерних запасів, хімічних, біологічних, бактеріологічних може привести до непередбаченої розв'язки сітуаціі. Метеорити, пожежі, глобальні потепління і ін. Бункер допомагає впоратися і з такими проблемамі. Ціна для об'єкта нерухомості з підземним бункером виростає в ціні і його також можна використовувати як переговорну, для зберігання цінних напоїв, документів, зброї та ін.

При проектуванні підземних бомбосховищ та будівництва бункерів важливо розбиратися у технологіях, обладнання і методи впливу на нього різного ЯО. Прі будівництві підземного приміщення спочатку потрібно визначитися з класом і параметрами, час автономності. Потім проектування, установка, облаштування і маскування.

автономність

Автономність бункера

Незалежність бункера ділитися на 2 типу - до 10 діб і довгострокове перебування в ньому.

Для всіх бункерів в будь-якому випадку проектується вентиляція, каналізація, фільтрація повітря, водопостачання та холодильні установки. Щоб уберегтися від радіації або стихійного лиха необхідне обладнання спеціальних дверей під кутом.

Для захисту від повеней використовується гідроізоляція високих марок.

Важливо приховати будівництво від сторонніх очей й дотримати повну конфіденційність будівництва підземного бункера. Приватний підземний бункер допоможе не тільки врятувати життя але створить можливість усамітнитися і сховатися від усіх.

локація

Бункер під будинком або на ділянці?

Бункер під будинком реалізувати більш складніше якщо його будувати під готовим будинком, тому краще його проектувати при будівництві будинку відразу.

Бункер під будинком забезпечує безпечний і швидкий вхід. Бомбосховище набагато дешевше обійдеться так як інженерія та вентиляція проектується в комплексі.

Окремий бункер на ділянці реалізувати, набагато дорожче. Його потрібно маскувати від навколишнього середовища, зміцнювати грунт.

Як в першому так і в другому випадку потрібно робити запасний вихід в першому випадку якщо будинок буде зруйнований люди можуть опинитися в пастці, також і в другому випадку якщо доступ до бункера йде з дому через тунель під землею також потрібно враховувати запасний вихід.