Будівництво
котеджів

Будівництво котеджів під ключ

Будівельна компанія DANICA надає послуги по будівництву котеджів під ключ як елітних котеджів за унікальним проектом, так і недорогих варіантів котеджів. Розробка архітектурного та дизайн проекту супроводжується повним пакетом документом з точним зазначенням цін, термінів й матеріалів.

Види

Види котеджів

  • одноповерховий
  • двоповерховий
  • щітовий
  • з массандрою
  • змішаний тип
Теплі котеджі

Енергоефективні котеджі

Будівельна компанія DANICA є лідером в будівництві енергоефективних будинків в Україні. Ми молода компанія нам трохи більше 10 років, але ми вже спроектували та побудували більше 30 пасивних котеджів під ключ.

Вартість споруди невеликого котеджу

Вартість будівництва невеликого котеджу коливається від 75 000 до 250 000 доларів залежно від розміру й матеріалів. Невеликий котедж зазвичай визначається як 120 м2 або менше. Більшість з них - це один або півтора поверху з плитковим фундаментом, але не всі потрапляють в ці категорії. Це означає, що у невеликих котеджів є різні стилі, висоти, розміри і атрибути, що створює широкий діапазон витрат.

Структура витрат на будівництво котеджу

Незалежно від розміру вашого котеджу і того, як він побудований, в більшості котеджів процес побудови аналогічний. Вони проходять етап планування, за яким слід підготовка майданчика, заливка фундаменту, встановлення каркасу, роботи по інженерних комунікацій і вентиляції, а також оздоблювальні роботи зовні і всередині. Нижче наводиться розбивка витрат на середню 120 м2 котеджу під ключ. Ваші витрати можуть бути різними, якщо ваш котедж більше або менше.

Планування

Проєкт для будівництва котеджів коштують від 3000 $ і до 10000 $. Котеджі можуть бути невеликими або розрахованими на проживання тільки частину року, але процес будівництва ведеться точно так же, як і для будь-якого іншого будинку. На етапі попереднього планування ви працюєте з архітектором або будівельником, щоб завершити розробку планів. Залежно від ділянки ви також можете проконсультуватися з інженером-будівельником з приводу грунту і типу фундаменту. Ви можете використовувати готові плани або малювати індивідуальні плани навіть з наявністю бункера. Дизайн, матеріали і конструктив впливає на ваші остаточні витрати на цьому етапі.

Підготовка проекту

Вартість підготовки майданчика починається від 1600 до 8000 доларів, в залежності від стану землі. Підготовчі роботи для будівництва котеджу аналогічні тим, які ви очікуєте при будівництві цілорічного вдома. Якщо ділянка ще не підготовлена, необхідно підготувати грунт. Це може включати рубку дерев і видалення пнів. Вам також необхідно встановити тимчасову електрику й оформити дозвіл на будівництво. Також проводяться земляні роботи і підготовка під фундамент, щоб котедж розташовувався на рівній поверхні.

Фундамент

Фундамент коттеджу

Фундаментна плита при будівництві котеджу коштує від 5000 до 9000 доларів. Кожне нове будівництво починається з фундаменту, який приймає на себе вагу будівлі над ним. Він відповідає за забезпечення структурної міцності будівлі.

Більшість котеджів побудовано на плитковому фундаменті, але ви також можете мати підвал. Тип фундаменту частково визначається розташуванням вашого котеджу. Багато котеджів будується поблизу водойм і в сільській місцевості, що робить найбільш практичним фундамент з плит. Однак повноцінний фундамент підвалу цілком можливий і вигідний для міських і заміських котеджів

Обрамлення

Вартість каркасу котеджу становить від 9000 до 22000 доларів. Котеджі будуються практично з будь-якого матеріалу, що робить їх унікальними. Моноліт, метал, дерево і земля - типові будівельні матеріали, що використовуються при будівництві котеджу.

Спочатку виконується чорнове обрамлення. Каркас котеджу включає внутрішні і зовнішні стіни, дах і початку поверхів. Незалежно від того, чим оброблений будинок, цей каркас повинен піднятися першим, щоб підтримати остаточну конструкцію.

Сантехніка, електрика

Вартість встановлення сантехніки та електрики в новому котеджі становить в середньому від 21 000 до 30 000 доларів. Після того, як каркас буде завершено, у вашому котеджі буде виконано чорнові роботи по сантехніці і електриці, перш ніж будуть встановлені оздоблювальні матеріали.

Це включає в себе прокладку труб і водопроводу по всьому будинку, проводку в кожній кімнаті, чорнову очищення розеток і перемикачів, а також чорнову підготовку електричних і сантехнічних приладів. На цьому етапі можуть бути прокладені повітроводи для примусової подачі гарячого повітря і центрального кондиціонування, або труби можуть бути прокладені для системи котла.

Якщо ви вирішите додати камін у свій котедж, заплануйте додаткові витрати в розмірі від 4500 до 15000 доларів.

Зовнішні роботи

Вартість повної зовнішньої обробки складає від 30 000 до 70 000 доларів. Завершення екстер'єру будинку включає в себе спочатку ізоляцію і обгортання оболонки, щоб створити щільну оболонку будівлі.

Після цього встановлюються остаточні матеріали зовнішньої обробки. Котеджі можуть бути облицьовані дерев'яним сайдингом, ліпниною, фіброцемент, цеглою або колод сайдингом.

Покрівля може бути з твердою черепиці, але може бути з м'якої черепиці, багато домовласників вибирають металеву покрівлю з міркувань міцності.

Ваша зовнішня робота також включає в себе вікна, двері, веранди, балкони та інші елементи, які ви додаєте.

Інтер'єрні роботи

Середня вартість обробки інтер'єру котеджу становить від 57 до 106 тисяч доларів. Завершення інтер'єру передбачає установку утеплювача, гіпсокартону, підлог, готових стель, а також оздоблювальні роботи.

Ця робота включає в себе ліпнину, обробку, двері, підвіконня, меблі, шафи, фарбування і побутову техніку.

Як і будь-який будинок, котеджі можуть бути оброблені будь-якими матеріалами та стилями, в залежності від особистих смаків, планування і архітектури.

Вартість внутрішніх опоряджувальних робіт сильно розрізняється залежно від кількості стін, типу підлог і стилю кухні.

Єтапи

Єтапі будівництва котеджів

01/

Земля

02/

Отримання документації

03/

Геологія, Геодезія

04/

Проектування

05/

Дизайн проект

06/

Фундамент

07/

Стіни

08/

Інженерія

09/

Вікна, двері

10/

Фасад

11/

Дах

Сроки

На швидкість роботи будівельної бригади впливають погодні умови, своєчасна поставка будматеріалів, кваліфікація фахівців і грамотний проект. Терміни і ціни будівництва прописуються в договорі.