Монолітне
будівництво

Будівництво монолітних будинків під ключ

Будівництво монолітних будівель одне з найпопулярніших та надійних технологій сьогодні для зведення сучасних і енергоефективних котеджів, таунхаусів, житлових комплексів ... Монолітна конструкція привертає забудовників своєю простотою і можливістю виконувати свою роботу швидше.

Його основна перевага полягає в тому, що при побудові будівлі використовується опалубка в яку заливають готову цементну суміш, а не будують будинки з окремих дрібних елементів таких як цегла, газобетон, панелей ...

Монолітна будівельна технологія успішно застосовується при будівництві як багатоповерхових так і приватних будинків. При підсумовуванні всіх витрат на будівництво об'єкта ціна залишається нижче ніж в інших технологіях.

Що таке монолітний будинок?


Монолітна архітектура зараховується до різновиду будівлі, що відлито, викопано або вирізано з одного шматку матеріалу. Історично склалося так, що монолітні споруди були споруджені шляхом вирізання кімнат і інших компонентів в скелях. Монолітна бетонована будова - це різновид монолітної архітектури. Зокрема, це відноситься до конструкції, виготовленої з бетону, що одночасно відливає всі свої елементи.

Історія монолітного бетонованого будівництва


Монолітне будівництво застосовувалося більше тисячі років назад, якщо не більше. Деякі з особливо популярних зразків раннього монолітного будівництва були з монолітних церков династії Загве, що були збудовані під час владарювання цієї династії приблизно з 900 по 1270 рік нашої ери.

Вважається, що ці споруди були натхненні одним з королів Загве, Лалібела, який припускав організувати «Новий Єрусалим» в гірській ділянці Ефіопії. Грунтуючись на даному баченні, працівники та фахівці побудували 11 монолітних церков, вирізавши їх в скелі. При створенні даних церков вони знайшли великі блоки скель, а потім приступили їх вирубувати. Вирізаючи скелі, вони могли створювати даху, вікна, двері, колони та інші деталі.

Кожен храм вражає по-своєму з красивими урочистими проходами, багатофункціональними стволами дренажних канав і вбудованими в них катакомбами. Б'єте Медхане Алем, що виділяється з натовпу, вважається найбільшою монолітною церквою в світі. Решта монолітні споруди по всьому світу випробувані століттями, наприклад, Індійський прибережний храм, побудований посеред 700 і 728 роками нашої ери, є одним з найбільш значних прикладів.

У цій площі не було безліч розробок по 1908 рік, коли Томас Едісон домігся найбільшого прогресу в монолітної архітектурі, і подав заявку на патент, який торкався будівництво будинків з використанням виключно однієї бетонної основи.

Для створення даних будівель потребувала трудомістка форма і дороге устаткування, отже Едісону було нелегко запевнити інших купувати його бетоновані будинку. Корпуси реалізовувалися як вогнестійкі, нескладні у догляді і доступні за ціною, їх нелегко продати, окремі бетонні споруди були зведені в Нью-Джерсі, і деякі з них залишилися до цих пір.

Його цементна фірма втратила мільйонів доларів. Тим не менш, він показав здатність монолітної архітектури вживатися в житлових цілях. Після першої проби Едісона створити монолітні бетонні будинки даний метод отримав вільне поширення і став чудовим способом для часів, коли потреба на житло різко зростає.

Швидкий і нескладний спосіб будівництва робить його сьогодні привабливим варіантом для деяких. Наприклад, центральний департамент колективних робіт Індії вживає технологію монолітного будівництва для створення офісних комплексів і великих квартирних проектів. Ви можете сподіватися продовження вживання монолітних бетонних конструкцій по всьому світу, де потрібні швидкість і якість.

вулиця Набережно-Рибальська, 9, м Київ

У 2021 році жодного одне велике споруда не обходиться без монолітних несучих колон. Наприклад ви часто зустрічаєте в підземних паркінгах ТЦ бетонні колони які виконані шляхом заливання в опалубку бетонної суміші. У ЖК RYBALSKY де знаходиться офіс будівельної компанії DANICA несучі стіни також складаються з монолітних конструкцій.

DANICA

Монолітне будівництво

Монолітне будівництво під фундаментні плити - одне з найпоширеніших альтернатив ступінчастим фундаментів. Замість того, щоб ламати фундамент на кілька частин, монолітні плити пов'язують бетонований плиту і фундаментні основи в одне ціле. Ви одночасно будете заливати плиту і фундамент, що допоможе вам швидко завершити проекти.

У порівнянні з більш класичними фундаментами монолітні фундаменти стають помітно тонше. Як правило, опори для даних фундаментів йтимуть тільки близько 30 см від заснування до статі, а фундамент буде тільки близько 10 см завтовшки. втім для прискорення роботи можна використовувати особливе землерийне обладнання, до того ж можете рити вручну. У разі монолітних плит ви також знайдете, що вони спираються на гравійну подушку, призначену для належного дренажу.

Плита буде мати дротяну сітку або арматуру, щоб закріпити плиту і зменшити можливість появи тріщин. В особливо холодному кліматі можна додати шар утеплювача, який оточує фундамент і гарантує внутрішнє опалення. Ізоляційний оболонка відсуне лінію замерзання і захистить вашу конструкцію від танення і замерзання. важливість

Монолітні конструкції


Монолітне будівництво часто є значно швидшим способом закладки фундаменту будинку і є популярним для забудов, де потрібно швидко вибудувати чимало будинків. У монолітного бетонованого будівництва є кілька інших переваг, але є і деякі недоліки, що примушують фірми часом вибирати поетапні технології будівництва замість монолітної альтернативи. Перш ніж вибрати певну послугу для своїх потреб, вивчіть плюси і мінуси монолітного будівництва. Незважаючи на недоліки монолітного бетону, такі переваги роблять його ідеальним для конкретних проектів. Є безліч успіхів в монолітному будівництві, через яких будинки стоять на довгий час, і це може бути чудовим вибором для багатьох проектів.

Переваги

Дізнайтеся більше про наступні перевагах монолітного бетонованого будівництва:

01/

Висока швидкість будівництва

Одним з найпопулярніших переваг монолітних бетонних систем - це швидкість, з якою ви можете їх завершити. На відміну від роздільного будівництва, при якому ви зобов'язані укласти фундамент, плиту і стіни в три роздільних етапу, установка монолітної конструкції вимагає виключно однієї заливки, тому вам не потрібно чекати, поки ваші опори застигнуть після заливки, ви можете швидше будувати конструкції. Монолітна заливка означає, що у вас немає затримок. У вас є виключно один хід заливки, що дозволяє швидше приступити до роботи над іншими елементами проекту.

02/

Легке армування

Оскільки монолітні плити часто тонше, ніж плити, відлиті традиційним способом, будівельні компанії часто турбуються про те, що плита недостатньо міцна для їх потреб. Вони не хочуть, щоб їх фундамент в кінцевому підсумку тріснув, що зменшує структурну цілісність будинку. Одним з основних переваг монолітної бетонної плити є те, що її дуже легко армувати металевою сіткою. За допомогою сітки та іншого армування ви можете в кінцевому підсумку посилити плиту і зробити її ідеальною для тих випадків, коли вам потрібна додаткова міцність.

03/

Твердий ґрунт

При традиційній заливці фундаменту опори повинні йти глибоко в землю. Для того, щоб розмістити опори глибоко в землі, будівельник повинен просвердлити глибше, що призводить до додаткових витрат, обладнання та часу. Якщо ви перебуваєте в регіоні з твердим або кам'янистим ґрунтом, копати стане ще важче. За часів, коли земля особливо тверда, монолітне будівництво може бути набагато простіше. Так як копати так глибоко не обов'язково, можна швидко покласти фундамент. Більш тверда і кам'янистий ґрунт не буде такою великою проблемою, що робить її ідеальним методом будівництва для багатьох будівельних компаній, що працюють в районах зі складною грунтом.

04/

Послідовність

При покроковому побудові є ще багато кроків, які команда повинна виконати, щоб правильно виконати роботу, що призводить до збільшення ймовірності здійснення помилок. Важче підтримувати узгодженість з усіма кроками, необхідними для поетапного будівництва бетону, що призводить до проблем, коли плита виявляється не такою стабільною або міцною, як повинна бути. З монолітної заливкою ви отримуєте простий і короткий процес, який не залишає можливості для помилок. Ваша команда повинна зосередитися на одній дії, а не на декількох, тому шанси на помилку значно зменшуються. В результаті ви часто побачите набагато стабільніший кінцевий продукт.

Виберіть DANICA для будівництва монолітного будинку під ключ


DANICA
- будівельна компанія повного циклу, що займається будівництвом монолітних і монолітно-цегельних житлових будинків під ключ в Києві і області, а також в інших містах України. Надаємо повний комплекс послуг: від розробки проекту до здачі об'єкта в експлуатацію.

В DANICA ми пропонуємо широкий спектр бетонних послуг, які можуть допомогти вам побудувати довговічну і привабливу структуру. Наше сервісний підрозділ по бетону готове виконати кілька типів проектів і надати вам ідеальні будівельні послуги. Ми завершуємо більшість наших проектів за допомогою узгодженого командного підходу, який сприяє кращій координації і спілкуванню. Працюючи з нами, ви можете бути впевнені, що ваш проект буде виконаний ефективно і економічно.

Дізнайтеся більше про наших конкретних послугах. Якщо у вас є які-небудь питання, зв'яжіться з нами через Інтернет або зателефонуйте в наш офіс по телефону Кредит +38 097 359 11 11, і один з наших доброзичливих представників буде радий поговорити з вами.