Будівництво
таунхаусів

Будівництво таунхаусів Київ

Що таке таунхаус?

Таунхауси - це двох, триповерхові будинки c мансардою та гаражем для однієї сім'ї, зі спальнями нагорі, вітальнею і кухнею внизу. Вони побудовані рядами, причому у кожного таунхауса від однієї до двох загальних стін в один ряд. Як правило, ними управляє асоціація домовласників з поділом витрат. Кожен власник несе відповідальність як за інтер'єр, так і за зовнішній вигляд свого таунхауса, включаючи газон, двір і місце для паркування.

Види таунхаусів

 • Пентхаус
 • Дуплекс
 • Комбіновані таунхауси
 • Вілетт
 • Лайнхауси

Вартість будівництва таунхауса за м2

Будувати таунхауси, як правило, дешевше, ніж котедж на одну сім'ю. Загальні стіни і стиль будівлі часто означають, що внутрішнє планування має тенденцію бути більш схожою, що робить її менш складною і часто більш швидкої при розробці та зведення конструкції. Таким чином, середня вартість квадратного метра для більшості таунхаусів під ключ становить близько 1200 доларів. Для таунхаусів, побудованих в міських районах, вартість наближається до 1500 доларів за м2. Ці числа, як правило, залишаються вірними незалежно від того, скільки одиниць будується, при цьому чотири одиниці одночасно є середнім значенням.

Вартість будівництва таунхауса на кількість квартир

Таунхауси будуються групами, зазвичай по чотири, п'ять або більше осіб. Це означає, що при розрахунку витрат необхідно враховувати структуру і вартість окремої одиниці, коли прийде час продажу. Нижче наведені деякі середні діапазони вартості таунхаусів, припускаючи, що кожна одиниця становить близько 140 м2 за розміром, і кожен блок містить гараж.

Кількість одиниць

Діапазон середньої вартості

1 - 166 500-187 500 дол. США

4 -666 000-750 000 доларів США

5 -832 500-937 500 дол. США

Складний - 1 000 000-1 200 000 доларів США

Вартість споруди таунхауса

Середній таунхаус коштує близько 166 500 доларів, якщо припустити, що його площа складає 120 м2. Для таунхаусів, розташованих в міських районах, які часто мають більш високу вартість будівництва, той же будинок буде коштувати близько 187 500 доларів. Це включає в себе коробку, дах, закінчені екстер'єр та інтер'єр, а також прибудований гараж на одне авто.

Вартість споруди 4 таунхаусів

Таунхауси зазвичай будуються групами, найбільш поширений розмір - чотири. Група з чотирьох таунхаусів, кожна площею 120 м2. Футів. з повністю закінченим інтер'єром та екстер'єром, і з кожною одиницею, що має прибудований гараж на одну машину, витрати складуть від 666 000 до 750 000 доларів, в залежності від району.

Вартість споруди 5 таунхаусів

Також досить поширені групи з п'яти таунхаусів. Припускаючи, що кожна одиниця в цій групі має площу 120 м2. і кожна квартира повністю закінчена як всередині, так і зовні, з гаражем на одну машину, загальна вартість складе від 832 500 до 937 500 доларів, в залежності від району, в якому розташовані таунхауси.

Стиль таунхауса

Середні витрати

Традиційний - 111 $ - 125 $ / м2

Складені 120 - 130 доларів / кв. Фут.

Міський 135 - 150 доларів / кв. Фут.

Традиційний таунхаус

Традиційний таунхаус - найпоширеніший і легко впізнаваний будинок такого типу. Традиційні таунхауси зазвичай двоповерхові, зі спальнями нагорі і житловими приміщеннями внизу. У них можуть бути підвали, часто є гаражі, а іноді і двори. Вони поділяють одну-дві стіни з іншими будинками в будівлі. Їх будівництво коштує від 111 до 125 доларів за м2, в залежності від району.

Теплі таунхауси

Енергоефективні таунхауси

Будівельна компанія DANICA спеціалізується на проектуванні та будівництві теплих і енергоефективних таунхаусів.

Міський таунхаус

Міські таунхауси спроектовані аналогічно традиційної моделі, але більш сучасні по стилю і плануванні. Вони можуть бути більше і мати більш відкриту планування. Їх екстер'єри спроектовані так, щоб гармоніювати з міськими районами, і вони часто мають унікальний і новаторський стиль. Через їх розташування і більш драматичного зовнішнього вигляду і планування вони, як правило, дорожче - від 135 до 150 доларів за квадратний метр.

Розподіл витрат на будівництво таунхаусів

Як і в будь-якому будівельному проекті, при будівництві таунхауса задіяно багато професіоналів і компонентів. Хоча кожен проект індивідуальний, можна отримати загальну розбивку витрат, щоб побачити, на що йдуть ваші гроші під час будівництва таунхауса.

 • Гонорари архітекторів - від 10,5% до 15% від загальних витрат (додано)
 • Інженер-будівельник - від 500 до 20 000 доларів (додано)
 • Гонорари підрядника - 25% від вартості проекту (додано)
 • Фонд - 9%
 • Конструкція підлоги - 12%
 • Стіни і зовнішня обробка - від 6% до 12%
 • Дах - 10%
 • Вікна та двері - 5%
 • Внутрішнє оздоблення - від 6% до 10%
 • Підлоги - від 3% до 5%
 • Особливості інтер'єру - від 3% до 5%
 • Ванні кімнати - 4%
 • Кухні - 8%
 • Електрообладнання - 10%
 • Сантехніка - 12%

Середній розмір таунхауса

Таунхауси зазвичай менше типових будинків на одну родину. Їх середній діапазон становить від 70 до 185 м2, велика частина з яких знаходиться між 120 і 150 м2 в середньому. Це не включає підвали (бункери), які є в деяких будинках.

Плюси і мінуси проживання в таунхаусі

Таунхауси являють собою суміш проживання в будинку на одну сім'ю і в кондомініумі. У будинку ви несете відповідальність за інтер'єр і екстер'єр своєї власності, але у вас є хоча б одна загальна стіна. Це означає, що ви краще контролюєте свій простір і його зовнішній вигляд, але на вас також впливають рішення оточуючих. Одним з переваг проживання в будинку є те, що зміст загальних частин, ймовірно, буде покриватися ОСББ. Однак ці збори ОСББ можуть бути досить дорогими. Ще одна перевага полягає в тому, що це дасть вам відчуття спільності, а також надасть вам доступ до деяких загальних зручностей, таких як загальний басейн або клуб.

Таунхаус або Квартира?

Багато людей порівнюють життя у таунхаусі з проживанням в багатоквартирному будинку, тому що обидва є спільні приміщення, і деякі асоціації управляють загальними зонами. Однак між ними є деякі ключові відмінності. У багатоповерховому квартирному будинку ви несете відповідальність за внутрішній простір свого житлового приміщення, в той час як зовнішній вигляд обслуговується і контролюється забудовником.

У будинку ви несете відповідальність за інтер'єр і екстер'єр свого будинку, і асоціація домовласників обслуговує і контролює тільки місця загального користування. Це означає більшу автономію в таунхаусі, але також більше особистого обслуговування, утримання та можливого ремонту. Таунхауси також пропонують більше усамітнення, оскільки у вас будуть сусіди тільки по обидві сторони від вас, а не зверху і знизу.

Дизайнер інтер'єру таунхауса

Таунхауси - не найбільші будинки, тому раціональне використання кожного сантиметра збільшує простір. В допомагають дизайнери інтер'єру. Середня вартість комплексного дизайн - проекту становить 40 $ за м2.

Вартість тераси таунхауса

У деяких будинках можуть бути тераси з видом на задній двір, особливо якщо двір більш загальний, тому що наявність тераси дає особистий простір. Середня вартість будівництва палуби таунхауса становить від 7000 до 8000 доларів, в залежності від розміру і матеріалів.

Етапи

Загальні кроки при будівництві таунхаусів

01/

Земля

02/

Отримання документації

03/

Геологія, геодезія

04/

Проектування

05/

Дизайн проект

06/

Фундамент

07/

Стіни

08/

Інженерія

09/

Вікна, двері

10/

Фасад

11/

Дах

12/

Ремонт під ключ

Будівельна компанія DANICA спеціалізується на будівництві таунхаусів в Києві і області під ключ. Ми пропонуємо нашим клієнтам прозорі умови прописані у договорі. Перед прийняттям рішення керівник будівельного відділу звозить вас на ряд об'єктів щоб ви ознайомилися з нашими роботами, для запису телефонуйте 097 359 11 11, або залишайте заявку на сайті.