Oтримати пропозицію

БУДІВНИЦТВО КОТЕДЖІВ

ІНДИВІДУАЛЬНІСТЬ

Над кожним проектом ми працюємо в індивідуальному порядку.

ЯКІСТЬ

DANICA працює тільки з якісними матеріалами та перевіреними постачальниками.

КОМПЛЕКСНІСТЬ

ВыполнениеВиконання повного циклу робіт від архітектурного проекту і будівництва до комплектації готового інтер'єру.

ЦІНА

Конкурентоспроможна ціна. Ми працюємо за офіційним договором і кошторисом, узгодженим з Замовником ще перед початком робіт.

ТЕХНІЧНИЙ НАГЛЯД

КомплекснаяКомплексна перевірка кожного результату будівництва, внесення зауважень до журналу виробництва для своєчасного усунення невідповідностей.

ГАРАНТІЯ

На роботи до 10 років після здачі робіт за актом.

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО:

DANICA надає комплексну послугу будівництва котеджів. Ми готові допомогти Вам з вибором ділянки, будівельного матеріалу та взяти на себе відповідальність за комплексне будівництво від проектування до декорування готового об’єкту.

 

Над кожним проектом ми працюємо в індивідуальному порядку. Протягом всього будывництва Замовника супроводжує персональний менеджер проекту, який завжди на зв'язку для вирішення будь-яких робочих питань.

Ми точно знаємо, як будувати, дотримуючись технологій та будівельних норм.

Наша команда розуміє, що найцінніше - це час, тому працюємо за зазначеним терміном, який зазначений в офіційному договорі.

НаНа кожному етапі будівництва, технічний і авторський нагляд проводять комплексну перевірку всього об'єкту для витримання норм і технології.

ДОЗВОЛЬТЕ НАМ ЗДІЙСНИТИ ВАШУ Мрію про власний будинок!

Узнать больше о строительстве
Послуги в розділі будівництво:

 • КОРОБКА З ПОКРІВЛЕЮ
  від 240 $ М2

  Будівництво енергозберігаючого будинку, фундамент і покрівля - будинок готовий до скління і внутрішньої обробки. Термін - до 3-х місяців

  Дізнатись свою ціну
 • ДІМ З ОБРОБКОЮ
  від 687 $ М2

  Готовий будинок з склінням, внутрішніми оздоблювальними роботами, закінченим фасадом і дахом - залишилося встановити інженерне обладнання та занести меблі.

  Дізнатись свою ціну
 • ГОТОВИЙ ДО ЗАСЕЛЕННЯ
  від 1299 $ М2

  Повністю готовий будинок "Під ключ", укомплектований всередині і зовні з встановленим інженерним обладнанням, повністю готовий до життя

  Дізнатись свою ціну

консультація заощаджуе час

 

 

Мати сучасне затишне житло десь поблизу міста для всієї родини – мрія багатьох українців. 

Замовити послугу будівництва будинку Ви зможете в нашій компанії. Ми готові допомогти вже сьогодні з проектуванням, зведенням або реконструкцією будь-яких будинків з урахуванням всіх побажань Замовника та за конкурентоспроможною ціною. 

 

БУДІВНИЦТВО котеджів

 

Побудувати будинок - непросте завдання, з яким розібратися зможуть лише фахівці. Штат необхідних співробітників, який включає: дизайнерів, інженерів, архітекторів і будівельників з профільною освітою, дозволяє нашій компанії втілювати в життя найскладніші проекти та ідеї.

Маючи багаторічний досвід роботи, ми допоможемо адаптувати будь-яке архітектурне рішення до обратної місцевості або розробимо для Вас індивідуальний проект котеджу в Києві за найкоротший термін.

Будівництво будинку неможливо без геологічного досліджування на ділянці. Правильно підібраний фундамент зробить будинок стійким, надійним і міцним, а також дасть можливість вистояти десятиліття без капітального ремонту.

У розробці проекту ми враховуємо не тільки зовнішню презентабельність фасаду, та ще й внутрішні, найважливіші для комфортного проживання, аспекти: систему вентиляції, водопостачання, каналізація тощо. Побудувати будинок можна з використанням теплозберігаючих технологій. В роботі ми використовуємо тільки екологічно чисті і пожежобезпечні матеріали, дотримуємося всіх будівельних норм і правил.

Будівництво елітних котеджів в Києві і області передбачає також благоустрій прилеглої території. Ми подбаємо про встановлення паркану, освітленні ділянки, організації газонного поливу, запропонуємо послуги професійного декоратора і ландшафтного дизайнера.

 

Будівництво будинків ПІД КЛЮЧ

 

Будинок під ключ в Києві або Київській області - ідеальне рішення для зайнятих людей. Наявність найсучаснішої техніки, налагоджені контакти з постачальниками і великий досвід роботи дозволяють нашій компанії здійснювати будівництво приватних будинків з мінімальною участю замовника.

Приділіть час відпочинку або роботі, в той час як наші досвідчені фахівці будуть ретельно контролювати всі етапи від зведення фундаменту до облаштування покрівлі. 

Самостійно шукаємо, купуємо та доставляємо всі необхідні будівельні на об'єкт. Підбираємо персонал і здійснюємо всі види робіт: прокладаємо труби, встановлюємо двері, вікна і необхідну сантехніку, електиру. Клієнту не буде потрібно залучати інших підрядників на роботи, а це означає, що Замовник уникає додаткових витрат.

Ми забезпечуємо точне дотримання проекту будинку під ключ, якісне виконання внутрішньої і зовнішньої обробки. На всі види робіт надається гарантія. Команда архітекторів стежить за новинками в світі дизайну і порадить рішення, яке 100% буде в тренді. Ми зробимо Ваш будинок не тільки комфортним та ще й стильним!

У нашій компанії Ви можете не тільки замовити будівництво дачних будинків, але і купити готову збірну конструкцію. Фахівці за короткий термін доставлять і встановлять каркас, змонтують всі необхідні комунікації. Ваша садиба буде готова ще до початка дачного сезону!

Будівництво приватного будинку в Україні стало ще доступнішим! На нашому сайті Ви можете отримати безкоштовну консультацію і розрахувати приблизну вартість робіт. Після узгодження деталей із замовником підписується договір, сума в якому залишиться незмінною навіть в разі стрибка курсу валют.