Oтримати пропозицію

PASSIVE HOUSE® - БУДІВНИЦТВО ПАСИВНИХ БУДИНКІВ

х6 РАЗІВ МІЦНІШЕ

За своїми властивостями, монолітний армований бетон є найміцнішим матеріалом, він в 6 разів міцніше газоблоку

х3 РАЗИ ТЕПЛІШЕ

При однаковій товщині стіни, passive house block® має набагато кращі теплотехнічні характеристики, ліпші від газоблоку й цегли в 3-5 разів.

+11% КОРИСНОЇ ПЛОЩІ

Завдяки високій конструкційної міцності, стіни з монолітного бетону виходять тонше, дозволяючи додати значну корисну площу всередині будівлі

9грн НА РІК 1м2

Неперевершене енергозбереження! Витрати на опалення будинку 100м2 всього 900грн на рік

не дороже

СтроительствоБудівництво пасивного будинку - це правильне проектування з використанням традиційних матеріалів, який врешті-решт вийде дешевше цегляного будинку

5років ОКУПНІСТЬ

ЗатратыВитрати на альтернативну енергетику окупаються в декілька разів швидше, завдяки значно низькому енергоспоживанню

ЩО ТАКЕ ПАСИВНИЙ БУДИНОК (PASSIVE HOUSE)

Стандарти пасивного будинку

Пасивний будинок - (нім. Passivhaus, англ. Passive house) це результат витримання комплексу технологічних етапів, і, перш за все, проектування. Основна особливість пасивного будинку - відсутність енерговитрат на його обігрів ззовні. Досягається за рахунок ефективної теплоізоляції будівлі, продуманої системи вентілляциі з рекуперацією енергії.

Показником енергоефективності об'єкта є: втрата теплової енергії з одного квадратного метра (кВт · год / м²) на рік або в опалювальний період. В середньому становить 100-120 кВт · год / м². Енергозберігаючим вважається будівля, в якій показник нижче 40 кВт · год / м². Для європейських країн цей показник ще нижче - близько 10 кВт · год / м².

Досягається шляхом зниження споживання енергії за рахунок зменшення тепловитрат будівлі.

 

Звичайними словами пасивний будинок - це настільки теплий будинок, що його енергоспоживання обходиться не більше, ніж 150 доларів на 100 м2/рік. Правильно спроектований будинок має відмінне утеплення, вентілляцію і обігрівається альтернативними джерелами енергії.

 

принципы работы пассивного дома

УТЕПЛЕННЯ СТІН ПАСИВНОГО БУДИНКУ

Невід'ємною частиною будівництва будь-якого енергоефективного будинку є зовнішній утеплювач. Основні джерела теплообміну - це стіни, покрівля та вікна.

Утеплення стін виконується різними способами - вентильовані фасади, мокрий фасад, використання повітряних прошарків. Найчастіше використовують будівельний матеріал, який претендує на утеплювач і конструктив одночасно - наприклад, газоблок або блоки з керамічної цегли без подальшого утеплення (або мінімальне утеплення 100мм мінералвати).

Аналізуючи теплопровідность різних будівельних матеріалів легко скласти реальну картину і зрозуміти в цифрахтепловтрати конкретного об'єкта. Маючи великий практичний досвід будівництва з усіх існуючих доступних матеріалів, ми виділили кращий матеріал з цілої низки чинників - теплопровідність, екологічність, вартість - це Neopor.

Щоб отримати необхідні тепловтрати огороджувальних конструкцій (для енергозберігаючого будівництва) необхідно використовувати утеплювач товщиною 300мм. На практиці окремо здійснити монтаж утеплювача такої товщини досить затратно, тому єдиним економічним рішенням є використання блоків нез'ємної опалубки

 

ПАСИВНИЙ БУДИНОК - ЦЕ РЕАЛЬНО 

Застосовуючи різні технології будівництва ми знаходимось в пошуках ідеальної комбінації між собівартістю, якістю та ефективністю. Енергоефективний будинок зробить Ваше життя набагато простіше, бо його невелика витратна частина не вдарить по кишені навіть при будівництві будинка площею 300 м2, навідміну від застарілих технологій.

 

До Вашої уваги представляємо кращий і не маючий аналогів на українському ринку будівельний матеріал - Passive house block®

Материал позволяет строить дома без единого мостика холода в стенах, объединяя в одном технологическом этапе возведение стен, внутреннюю гипсовую штукатурку и утепление фасада одним из лучших в мире утеплителей Neopor®Passive house block

ЛІНІЙКА РІЗНОВИДІВ БЛОКІВ НЕЗЙОМНОЇ ОПАЛУБКИ:

 • Варіаційна товщина зовнішнього утеплювача 50-300мм
 • Кутові блоки
 • Блоки з утеплювачем на основі мінеральної вати
 • Блоки зі змінною внутрішньою частиною з OSB плити (для приміщень де не потрібна гіпсова обробка)
 • Фундаментні блоки

 ПАСИВНИЙ БУДИНОК - ЦЕ ВАШ ДИЗАЙН

Пасивні будинки нічим не гірше звичних нам котеджів, навіть навпаки, всі сучасні пасивні будинки будуються за сучасними архітектурними проектами, в яких дизайн відіграє важливу роль. Особлива увага в таких будинках приділяється фасаду, покрівлі та вікнам, що насправді і складає імідж будинку зовні.

 

ВАРТІСТЬ ПАСИВНОГО БУДИНКУ

 

Черговий міф - це міф про завищену ціну на будівництво пасивних будинків. У будь-якому будівництві ціни ростуть, а особливо там, де немає контролю, є зайві витрати і немає дизайн проекту. Пасивний будинок неможливо побудувати без проектування, бо де проект - там і порядок. На практиці виходить, що побудувати енергоефективний будинок навіть дешевше звичайного. Наведемо невеликий приклад.

 

Уявіть, що на одній ділянці будуються 2 однакових будинки - один за старою схемою з мінімальним утепленням (10-15см), другий - з утеплювачем з Neopor® 30см. У першому будинку монтажники вікон працювали за стандартною схемою установки, в другому - за технічним завданням з євромонтажем та включенням конструкції в утеплювач, а не монтажем "піною" у віконному отворі. У другому будинку додали рекуперацію в системі вентіляції і додали утеплювач в покрівлі. В результаті комплект коробка-покрівля-вікна вийшов у другому будинку дорожче на 5% від вартості першого. Звичайно, на цьому етапі обидва будинки ще не експлуатуються і тепер прийшли теплотехніки аналізувати потужність обладнання з обігріву цих двох будинків. Вони врахували кількість радіаторних батарей, теплої підлоги, потужність котлів, теплових насосів, сонячних колекторів або панелей. Вже на етапі інженерного рішення щодо обігріву двох будинків їх вартість зрівнялася. Тобто будинок, на обігрів якого практично не потрібні кошти виявився дешевшим. Через 5-10 років різниця в експлуатації цих двох будинків буде значною сумою, але вже зараз Ви починаєте заощаджувати на капітальному будівництві.

 

Окрім цього, використовуючи програму IQ Energy Ви отримуєте компенсацію до 3000 Євро на кожному етапі впровадження енергозберігаючих технологій. Матеріал passive house block® входить до переліку енергозберігаючих товарів разом з віконними системами, утеплювачами покрівлі, тепловими насосами тощо.

                                                                                                      

 

Будівництво пасивного будинку на сьогоднішный день обійдеться Вам не дорожче будівництва звичайного будинку вже на етапі заселення. Його дизайн буде значно кращим за більшість сучасних будинків, які ми бачимо щодня. 

 

 • КОРОБКА З ПОКРІВЛЕЮ
  від 340 $ М2

  Будівництво енергозберігаючого будинку, фундамент і покрівля - будинок готовий до скління і внутрішньої обробки. Термін - до 3-х місяців

  Дізнатись свою ціну
 • ДІМ З ОБРОБКОЮ
  від 787 $ М2

  Готовий будинок з склінням, внутрішніми оздоблювальними роботами, закінченим фасадом і дахом - залишилося встановити інженерне обладнання та занести меблі.

  Дізнатись свою ціну
 • ГОТОВИЙ ДО ЗАСЕЛЕННЯ
  від 1299 $ М2

  Повністю готовий будинок "Під ключ", укомплектований всередині і зовні з встановленим інженерним обладнанням, повністю готовий до життя

  Дізнатись свою ціну

відео як це працює:

консультація заощаджуе час