Дизайн Інтер'ерa

1 ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ

Базується на основі обговорення між Замовником і дизайнерами особливостей, побажань і цілей майбутнього приміщення.

2 ОБМІРИ ОБ'ЄКТА

Містить точні розміри всіх приміщень, які фіксує дизайнер при виїзді на об'єкт. Підготовка креслення по обмірювальному плану із зазначенням реальних розмірів приміщення.

3 ПЛАНУВАЛЬНЕ РІШЕННЯ

Включає всі варіанти перепланування об'єкта з розстановкою меблів і устаткування.

4РОБОЧА ДОКУМЕНТАЦІЯ

Обмірний план, план демонтажу і перепланування, планування меблів, план розміщення сантехнічного устаткування, план підлоги, стель, освітлення тощо.

5КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ

У нашій компанії всі роботи дизайнерів і архітекторів проходять додаткову перевірку інженером технологом, саме через це ми знижуємо ризик помилок, а Клієнт отримує саме той інтер'єр, про який мріяв з самого початку

6АВТОРСЬКИЙ НАГЛЯД

Контроль виконання робіт на кожному етапі та відповідність з дизайн проектом.

Детали это не мелочь - они создают дизайн. Чарльз Имз

 

З нами Ви отримуєте:

 

 • 1. Роботу професійної команди дизайнерів
 • 2. В зазначений термін
 • 3. Виконану до потрібного Вам результату

Дизайн інтер'єру містить: 

Наші дизайн проекти включають різноплановий спектр стилів і рівнів складності, від квартир "під здачу в оренду" до вишуканих інтер'єрів в класичному стилі.

Основну частину наших замовлень становить дизайн інтер'єрів в сучасному стилі, фьюжн і лофт. Ми надаємо розгорнуте портфоліо за запитом. Щоб переконатися в якості робіт і компетентності дизайнерів, ми запрошуємо майбутніх Замовників на готові об'єктів де можна оцінити дизайн і якість виконання одночасно.

Кожен проект виконується командою штатних співробітників. Готова робота перевіряється і підписується технаглядом - фахівцем з будівництва. В результаті наші клієнти отримують якісний продукт, який містить всі необхідні розділи для виконання ремонту:

 

 • > Плани демонтажу і зведення стін
 • > Планувальне рішення з розстановкою меблів
 • > Інженерну частину - сантехніка, електрика, освітлення і кондиціонування
 • > План стін, підлоги і стель
 • > Деталізацію елементів декору і меблів
 • > Перелік використовуваних оздоблювальних матеріалів
 • > Фотореалістичне візуалізацію кожної кімнати, коридорів, балконів тощо
 • > Супровід клієнта на етапах виконання ремонтних робіт (авторський нагляд)
 • > Поїздки в магазини для вибору предметів інтер'єру
 • > Знижки в багатьох будівельних магазинах і шоу-румах м.Києва

ДОЗВОЛЬТЕ НАМ СТВОРИТИ КРАЩИЙ ІНТЕР'ЄР НА ВАШ  СМАК    замовити дизайн проект

Творча майстерня DANICA обожнює свою роботу і робить її якісно, ​​відповідально і з любов'ю!

Кожен проект розробляється індивідуально для кожного Замовника, враховуючи всі завдання, цілі та побажання.

Дизайн - це завжди клопот, починаючи з обмірів і планування. Ми зустрічаємося з Замовником, багато спілкуємось, заповнюємо бриф і обговорюємо всі деталі, які необтрібно враховувати при проектуванні дизайну. Інтер'єр має бути не тільки гарним, але і функціональним. Саме тому, чітко зафіксоване ​​завдання, досвід і талант наших дизайнерів - запорука успішної реалізації проекту.

Дімм - це місце сили, яке повинно заряджати енергією і надихати, щоб кожен член родини зранку хотів йти на работу/навчання, а ввечері - повертатися додому. Не дарма ж кажуть, що інтер'єр дійсно відображає характер і стиль життя мешканців. Сьогодні існує величезна кількість стилів і креативних трендових комбінацій. І тільки досвідчений дизайнер зможе визначити який же стиль підходить саме Вам.

Дизайн інтер'єру – це фантазія дизайнерів і Замовника, яка переходить роботу з величезною кількістю конструкцій, варіантів, дзвінків і зустрічей з постачальниками.

Саме тому DANICA рекомендує довірити своє помешкання та дизайн інтер'єру з самого початку професіоналам своєї справи.

Замовляючи дизайн інтер'єру у нас, Ви отримуєте якісний продукт від професіоналів своєї справи. DANICA гарантує, що працюючи з нами Ваш проект буде реалізований вузькоспеціалізованими співробітниками в конкретний термін з докладною документацією об'єкта і гарантією.

 

Ми гарантуємо супровід клієнта менеджером проекту, технічним і авторським надзорами на всіх етапах проектування і ремонтних роботах, знижуючи всі ризики непорозуміння та помилок при реалізації проекту.

 

ДОЗВОЛЬТЕ НАМ СТВОРИТИ КРАЩИЙ ІНТЕР'ЄР НА ВАШ СМАК

консультація заощаджуе час