Oтримати пропозицію

ВЕНТИЛЬОВАНІ ФАСАДИ 

1 ПОСТАНОВКА ЗАДАЧІ

З метою проектування майбутнього фасаду і розробки макета дизайну

2 РОЗРОБКА ПРОЕКТУ

Проект включає енергоаудит фасаду будівлі, теплоізоляцію, дизайн і 3D візуалізацію, кошторисну документацію та графік виконання робіт

3 ЗАКУПКА МАТЕРІАЛІВ

Комплектація об'єкта необхідними матеріалами (або формування їх резерву на складі), а також початкові роботи на фасаді (підготовка будівельних лісів тощо)

4 ФАСАДНІ РОБОТИ

Утеплення фасаду та подальша установка системи

5 ЗДАЧА ПРОЕКТУ

Підписання акту виконаних робіт, оплата за виконані роботи

6 ГАРАНТІЙНИЙ ПЕРІОД І СЕРВІС

Безкоштовне гарантійне обслуговування протягом обумовленого терміну (зазвичай 1 рік). Комплексне обслуговування фасаду після закінчення гарантійного періоду на вимогу Замовника

ВЕНТИЛЬОВАНІ ФАСАДИ 

 

Вентильовані фасади - це новий прорив в дизайні і можливість надати друге життя вже існуючій будівлі. Вентильований фасад надає будь-якому будинку сучасний вигляд та стильний, неповторний і оригінальний дизайн. Ця технологія раніше використовувалася лише в комерційному сегменті, але сучасні матеріали і методи будівництва дозволили тепер використовувати її в приватному будівництві.

 

Отримати консультацію

  • Виды фасадов

    Наши специалисты готовы к оперативному расчету сметы, подготовке конкурентоспособного коммерческого предложения, комплектации и монтажу таких систем в Киеве и регионах Украины.

ПЕРЕВАГИ ВЕНТИЛЬОВАНОГО ФАСАДУ

Конструкція вентильованого фасаду не відповідає назві, бо насправді вентильований фасад був створений для утеплення будівлі, а не для вентиляції, як можуть подумати з самого початку.

Вентильований фасад можна кріпити на будь-яку поверхню будівлі, навіть якщо це термодбудинок, зовнішня частина конструкції якого - пенополістирол.

Величезний вибір облицювальних матеріалів дозволяє надати будинку солідний вигляд і реалізувати будь-яке, навіть найсміливіше рішення дизайнера, яке за вартістю не набагато дорожче від звичайного мокрого фасаду.

 

ТЕХНОЛОГІЯ І ВИДИ ВЕНТИЛЬОВАНИХ ФАСАДІВ

 Дозволяє не тільки зберігати тепло всередині будівлі, а й забезпечує відведення вологи від стіни. Конструкція зазвичай складається з кронштейна, який кріпиться до стіни за допомогою анкерів, набору профілів і облицювальних панелей.

консультація заощаджуе час