Oтримати пропозицію

Вентильований фасад з облицюванням HPL панелі

hpl 12.jpg

HPL-панелі - це конструкція, яка утворюється в результаті пресування целюлозного паперу, просоченої сполучною синтетичною смолою. Пресування HPL-панелей відбувається за допомогою дотримання певного технологічного процесу, а саме дотриманням температури при якій плавиться смола. Таким чином  утворюється міцна монолітна панель.

 

ПЕРЕВАГИ І ХАРАКТЕРИСТИКИ HPL-панелей ДЛЯ фасаду:

 

 • Міцність і стійкість до пошкоджень
 • Мінімальне поглинання вологи, яке виключає набухання і погіршення зовнішнього вигляду фасаду
 • Висока щільність, що перешкоджає попадання бруду в структуру матеріалу
 • Необмежений вибір форми, кольору і товщини
 • Легкий догляд, стійкість до побутових засобів 
 • Відсутність ефекту вигорання на сонці
 • До 6 разів повільніше остигає при вимкненому опаленні в порівнянні з іншими варіантами обробки.
 • Підвищена теплоізоляція дозволяє зробити основну стіну тонкішою, знизивши навантаження на фундамент та заощадити кошти на будівельних матеріалах і роботах
 • Легкість транспортування
 • Шумоізоляція до 6 разів вища від характеристик алюмінієвого листа
 • Слабогорючий матеріал пожежної небезпеки КМ1
 • Щільність від 1,4 до 1,6 г / см3
 • Тепловіддача від 18 до 20 МДж / кг

 

Важливим правилом в монтуванні системи з HPL-панелями є -монтаж повинен здійснюватися при температурі повітря не нижче + 5 ° C. При дотриманні цього правила можна забути про труднощі з фасадом на 50, а то і більше років!

Застосування системи HPL-панелей - це вірний вибір в реалізації будь-яких архітектурних рішень.

Широкий і альтернативний розмірний ряд варіативності панелей дає можливість зробити вирізи найрізноманітнішихформ, а також застосувати цифровий друк на майбутньому фасаді, чого не можуть дозволити інші облицювальні матеріали.

Палітра кольорів на сьогоднішній день досягає 700 різновидів: однотонні, імітація під дерево, плитку, пісок, камінь, а також металеві декори з напиленням. Розмір плит розробляється в індивідуальному порядку.

Монтування HPL-панелей відбувається за допомогою прихованої клейової системи, тому елементи кріплення з лицьового боку відсутні. Панелі кріпляться до фасадної системі спеціальним клеєм і клейкою стрічкою. Також використовуються додаткові матеріали для підготовки поверхонь, що склеюються - це очисник і грунт. За рахунок цих процесів фасад виглядає як єдина монолітна стіна з естетично привабливим зовнішнім виглядом.

Вентфасад з облицюванням HPL-панелями вже неодноразово пройшов перевірку і випробування, які свідчать про міцність, надійність та якість системи на довгі роки.

 

Стандартний розмір HPL ПЛИТ:

 

- 1300 х 2800 мм;

- 1300 х 3050 мм;

- 1300 х 4100 мм;

- 1400 х 3660 мм;

- 1854 х 2800 мм;

- 1854 х 4100 мм.

 

Фасадні панелі між собою відрізняються товщиною (від 0,6 см) і щільністю (1400 г / м3). Зовнішні панелі мають щільність (від 1450 г / м3) і товщину до 30мм.

Наші фахівці готові до оперативного розрахунку кошторису, підготовки конкурентоспроможної комерційної пропозиції, комплектації та монтажу таких систем в Києві та регіонах України

Важное правило в монтировании системы с HPL-панелями — монтаж должен осуществляться при температуре воздуха не ниже +5°C. При соблюдении этого правила и можно забыть о вопросах фасада на 50, а то и более лет!

Вентфасад с облицовкой HPL-панелями уже неоднократно прошел проверку и испытания, которые свидетельствуют о прочности, надежности и качестве системы на долгие года.

Фасадные панели между собой отличаются толщиной (от 0,6 см) и плотностью (1400 г/м3). Наружные панели имеют плотность (от 1450 г/м3) и толщину до 30мм.

консультація заощаджуе час

Задати нам питання