Oтримати пропозицію

Ремонт квартир

1 ДОГОВІР

На виконання ремонтно-оздоблювальних робіт забезпечує виконання якісних робіт в зазначений термін

2 ТЕХНІЧНИЙ НАГЛЯД

Ефективна система управління виконання робіт і контролю якості незалежним експертом

3 ЧЕСНІСТЬ

Оплата за результат, виконаний в зазначений термін, без зайвих передплат

4 Люди

Всі роботи виконують вузькопрофільні фахівці, а не багатопрофільні співробітники

5 СУПРОВІД

Під час всього ремонту Замовника супроводжує керівник проекту. Це зручно, повірте

6 ЯКІСТЬ

Роботи виконуються за власними технологічними картами компанії, в яких вимоги суворіше, ніж ДБН

ПОСЛУГА РЕМОНТ КВАРТИР 

Комплексна робота, яку ми готові зробити для створення інтер'єру Вашої мрії. Ми дійсно виконуємо складні, цікаві і гарні ремонти. Нашими об'єктами пишаються Замовники, бо в них приємно жити та не соромно запросити гостей. Практичний досвід і знання наших фахівців допоможуть Вам досягти бажаного результату. Нас рекомендують друзям.

 

 

РОБОТИ ЗА ОСТАННІЙ МІСЯЦЬ: 

Нещодавно ми здали Замовникам 3 квартири в престижному житловому комплексі PecherSky (вул. Болсуновська), виставовковий зал автосалону та декілька офісних приміщень (проспекті Валерія Лобановського).

ОСНОВНІ ЗАПИТАННЯ ЗАМОВНИКІВ ЗА ПОСЛУГОЮ РЕМОНТУ КВАРТИР:

Скільки робиться ремонт квартири?

 

Терміни ремонту залежать від ряду факторів, в більшості, це:

 • Площа квартири і складність дизайну
 • Своєчасне фінансування об'єкта

Зазвичай ремонт квартири 100м2 займає до трьох місяців

 

На чому можна зеконимити?

Найвірогіднішим способом економії є - робити один раз якісно, для цього потрібен детальний дизайн-проект квартири. З нашого досвіду знаємо, що коли Замовник вважає, ніби він знаєте все без наявності проекту, ремонт виходить приблизно на 30% дорожче і робиться довше звичайного.

 

Які Ви надаєте гарантії?

Працюючи з системної компанією, Ви отримуєте ряд переваг отримуючи послуги стихійного ринку, наприклад, гарантію на якість робіт в документальному вигляді. Гарантійний ремонт виконується безкоштовно.

 

Де я можу подивитись Ваші роботи? 

Окрім фотографій вже зроблених об'єктів, ми надаємо можливість майбутнім Замовникам відвідати квартири, на яких на сьогоднішній день ведуться ремонтні роботи. Подібні візити ми узгоджуємо з існуючими Замовниками, тому після перегляду ми беремо чесне слово, що Ви також в майбутньому дозволите показати свою квартиру до заселення;)

Зверніть увагу, що на нашому сайті зображені останні ремонти квартир, бо ми не хочемо перевантажувати Вас ті його зайвою інформацією. В нашому офісі зберігається величезний архів фотографій зроблених об'єктів разом із смачною кавою.

Контроль этапов ремонта квартиры

ПАСПОРТ ОБ'ЄКТА

Проведення ремонтних робіт виконується з фіксуванням всіх прихованих монтажів, розмірів і відступів. Ця інформація фіксується в паспорті об'єкта - документі, що містить фотографії всіх етапів робіт на об'єкті, копію проекту, найменування всіх використаних матеріалів, наприклад, назва фарби для стін і номер її кольору по RAL, сертифікати на використані матеріали, адреси та контакти магазинів, де купувалася продукція, телефони ЖЕКу, служби охорони, інтернет провайдера, акти виконаних робіт, чеки на покупку матеріалів, примітки за проектом тощо.

 

Один документ містить абсолютно всю необхідну інформацію про об'єкт, яка може знадобитися для вирішення ремонтних питань в майбутньому. 

 

 

 

РЕМОНТ КВАРТИР ЦІНИ:

 

Кожна квартира унікальна, тому перш ніж приступити до ремонта, ми готуємо детальний кошторис на виконання ремонтних робіт, але щоб зорієнтувати Вас за цінами на виконання ремонтних робіт. Таблиця нижче демонструє орієнтовну вартість ремонту квартири «під ключ», починаючи з перепланування і до фінішної обробки. Вартість матеріалів становить приблизно 60-70% від вартості ремонту.

 

 

 • Лофт
  від 140 $ М2

  Стандартний ремонт без використання дорогих оздоблювальних матеріалів і робіт

  Дізнатись свою ціну
 • СУЧАСНИЙ ДИЗАЙН
  від 180 $ М2

  Ремонтно-оздоблювальні роботи з невеликою кількістю використання декоративних елементів

  Дізнатись свою ціну
 • Сложный ремонт
  від 290 $ М2

  Ремонт квартир в класичному стилі, із застосуванням технологій розумний будинок тощо. Всі види робіт виконуються майстрами своєї справи

  Дізнатись свою ціну

консультація заощаджуе час