Pilot's family home

Pilot's family home

Послуга:

Passive House

Архітектор: Наталія Романова

Дизайнер: Лісовська Анастасія

Загальна площа: 278,55 м2

Дата: 2020-07-09

Місце:

Житлова площа: 58,49 м2

Кілкість кімнат: 3

Гараж: 1

Pilot's family home - сучасний будинок за технологією незнімної опалубки

Цей комплексний проект стартував в початку 2020 года.Сейчас початок літа і ми, завершивши всі проектні роботи, готові представити його публіці.

Ми покажемо всі етапи проектування та будівництва даного будинку в форматі щоденника. Так що стежте за оновленнями і обов'язково підпишіться на нас у соціальних мережах - там все з'являється максимально оперативно.

Почнемо :)

Ще до вибору ділянки, замовники звернулися до нас, в компанію DANICA з бажанням побудувати будинок.

Було чітке розуміння "Чого хочемо", і опеределить терміни, але не було проекту. З нього ми і почали - з архітектурного проектування. Як тільки була визначена стилістика і "підняті" стіни в ARCHICAD - розпочалася паралельна робота над дизайн проектом.

Ми обов'язково познайомимо Вас з архітектурними особливостями і інженерними хитрощами будівлі найближчим часом.

Зараз же представляємо дизайн проект об'єкта.

Pilot's family home Pilot's family home Pilot's family home Pilot's family home Pilot's family home Pilot's family home

Дизайн проект котеджу розроблений в сучасному стилі для молодої сім'ї. Будинок складається з трьох житлових кімнат (майстер спальні, дитячої, гостьовий), двох санвузлів, затишній і великою кухнею вітальні з каміном, двома вбиральнями (одна з нік при спальні, а одна поруч з тамбуром). З кухні можна вийти, але більшу криту терасу і зону барбекю.

Одним з головних побажань пари було використовувати інженерну (паркетну) дошку як оздоблювальний матеріал всього підлогового покриття. Ясна річ, в технічних приміщеннях і мокрих зонах ми використовували керамограніт, де це було необхідно фактура і колір плитки максимально схожий на обрану деревину.

Pilot's family home

Другим побажанням було використовувати магнітні трекові системи для освітлення, на сьогоднішній день вони в тренді і не скоро втратять свою актуальність. Ми використовували вбудовану магнітну шину в алюмінієвому корпусі, графітового кольору. За допомогою спеціальних з'єднувачів можна об'єднувати відрізки різної довжини, робити переходи під кутом 90 °. Сам світильник легко встановлюється і переміщається в будь-яку точку магнітної шини.

Графітовий колір читається у всіх приміщеннях, де-то він виступає контурним акцентом в деталях: профіль дверей прихованого монтажу, фурнітура, рами вікон, розетки і вимикачі, а десь бере своєю масою як меблі на кухні.

Pilot's family home

Поруч з картою дровница і камін, а навпаки шикарний комфортний диван від українського виробника меблів Blanche. Модель з милою назвою Melia має естетичний вигляд з будь-якого боку, завдяки чому її можна використовувати не тільки в класичному варіанті розстановки біля стіни, але і поставити острівним способом по центру кімнати, як власне в нашому проекті.

Наступним островом за диваном стоїть обідній стіл на вісім персон, а над ним величає люстра розроблена Тьєррі Гаугеном, вона виглядає як струмує потік світла де кожен кулон розтікається на широку основу, немов б'ючись об невидиму поверхню. Композиція люстри може бути адаптована за розміром, висоті і кількості світильників.

Кухонний острів служить додатковою робочою поверхнею, ми винесли на нього раковину, щоб утворити робочий трикутник. Ще острів допомагає зонувати простір і відокремити місце приготування їжі від зони рекреації. Збоку від кухонного острова розташований прихований домашній бар з холодильником для вин.

З загального фону вбудованої техніки, меблів, дверей і інших деталей вибивається окремий холодильник side-by-side. Замовники не захотіли вбудовані холодильники, але це не зробило дизайн гірше, за рахунок свого кольору холодильник не вибивається і виглядає гармонійно зі всієї кухнею.

Pilot's family home

Будівництво дому за технологією незнімної опалубки

По завершенню проектних робіт почалася підготовка до будівництва будинків. Саме будинків, тому що в цьому проекті, на сусідніх ділянках знаходяться 2 будинки спроектовані нами.

У липні 2020 року ми розпочали будувати одночасно обидва будинки.

Ділянки знаходяться в сосновому лісі, і відразу після розчищення почалася підготовка до заливання фундаменту.

Технологія для будівництва вже знайома всім хто стежить за нашою роботою - це Passive House Block. Незмінна опалубка для стін дозволяє не тільки прискорити процес зведення стін, а й добится дуже високих показників герметичності.

Стіни будинку готові

Підготовка підстави це не просто вирити траншею і залити бетон.Після роботи важкої техніки починається важка праця робітників. У хід йдуть трамбування і лопати.Уплотненіе грунту під фундаментом дозволяє не турбуватися в майбутньому за його цілісність. Можна бути впевненим на 99%, що при правильній підготовці фундамент нікуди не "з'їде" і не покриється трещінамі.

Другий етап це армування. Для армування використовується сталева арматура діаметром 12 мм. У цьому питанні так само варто звернути увагу на укладку. Ми не просто кладемо її на землю, як більшість будівельників, а використовуємо гідроізоляцію і спеціальні пластикові "грибочки" . Завдяки їм, нитки арматури не торкаються землі і працюють в конструкції правільно. Заливка підстави відбувається обов'язково з вібрацією бетону. Таким чином не утворюються порожнечі і бетон лягає рівно заповнюючи всю опалубку. Так, для опалубки використовується дошка товщиною 40 мм.

Підставу залито, і вождів технологічна перерва наша команда приступає до пристрою фундаментних стін.

Для цих цілей використовується незнімна опалубка ICF BLOCK. Це листи пінополістиролу підвищеної щільності з регульованими стяжками. Вони дозволяють не використовувати дорогу знімну опалубку, а заливати бетон відразу в них.

Таким чином виходить рівна, утеплена з двох сторін фундаментна стіна. Утеплення з обох сторін становить 50 мм, але ми завжди додаємо ще 100 мм на зовнішню сторону.

Наступним етапом йде виставлення першого ряду стін і сам процес зведення. Для стін використовується Passive House Block з гіпсової плитою 30 мм і утеплювачем Neopor 300 мм.

Компанія DANICA дуже часто використовує цей матеріал в будівництві сучасних котеджів і цей не виняток.

Підготовка і зведення стін зайняло близько 3-х тижнів. За цей час, на момент зйомки, ми отримали готовий на 95% будинок. У наступній серії ми покажемо фінальний результат і розповімо про подальші кроки в будівництві цього проекту.

Слідкуйте за оновленнями проекту в реальному часі! Підпишіться на наші соціальні мережі і дізнавайтеся інформацію першими.