America

America

service: Дизайн

square: 100㎡

date: 2021-04-26

architect: Анастасія Броварник

designer: Анастасія Лісовська

Проект «Америка» є котеджне містечко з закритого типу. Екологічно чиста обстановка, комфортне і безпечне життя - основні якості цього міста.

На території комплексу розташовані шість типових будинків, запроектовані по стандартам Active House. Будинки виконані в еко стилі, мають просту і лаконічну форму, гармонійно поєднується з навколишнім середовищем і створює плавний перехід між комплексом і лісом. Ділянка забудови має спадаючий рельєф, що переходить в лісовий масив.

Таке оточення дає можливість створити цікаві ландшафтні рішення для кожного з будинків. Великі панорамні вікна розкривають прекрасні види на ліс і наповнюють весь простір будинку світлом.

alt

Всі вузли спроектовані за стандартом Passive House, це виключає містки холоду. Будинок має відмінну ізоляцію, що передбачає менші тепловтрати і відповідно більшу економічну доцільність. У проекті закладаються система механічної вентиляції і кондиціонування, тепловий насос та інші системи альтернативних джерел енергії, такі як сонячні панелі і колектори

Такий будинок є автономним, економічно вигідним і екологічним. У проекті закладаються механізми насамперед здорового і комфортного способу життя, економного використання енергоресурсів і в цілому життя в гармонії з природою.

Проект знаходиться на завершальній стадії проектування, розпочато роботи по зведенню будинків на участках.Следіте за новинами, матеріал буде оновлюючи.