America

America

Проєкт "Америка" є котеджним містечком закритого типу. Екологічно чиста обстановка, комфортне і безпечне життя - основні якості цього міста.

На території комплексу розташовані шість типових будинків, що запроєктовані за стандартами Active House. Будинки виконані в екостилі, мають просту і лаконічну форму, гармонійно поєднується з навколишнім середовищем і створюють плавний перехід між комплексом і лісом. Ділянка забудови має спадаючий рельєф, що переходить в лісовий масив.

Таке оточення дає можливість створити цікаві ландшафтні рішення для кожного з будинків. Великі панорамні вікна розкривають прекрасні види на ліс і наповнюють весь простір будинку світлом.

Всі вузли спроєктовані за стандартом Passive House, це виключає містки холоду. Будинок має відмінну ізоляцію, що передбачає менші тепловтрати і відповідно більшу економічну доцільність. У проєкті закладаються система механічної вентиляції і кондиціонування, тепловий насос та інші системи альтернативних джерел енергії, такі як сонячні панелі і колектори.

Такий будинок є автономним, економічно вигідним і екологічним. У проєкті закладаються механізми насамперед здорового і комфортного способу життя та економного використання енергоресурсів.