Автономний таунхауз

Автономний таунхауз

Проект таунхауса є унікальним в Україні, об'єднаний у собі комфортабельне житло з гаражем для кожної сім'ї, сучасний дизайн будівництва та безкомпромісної енергоефективності, вкладений до повної автономії.

Таунхаус запроектований в центрі Києва на Батиєвій горі

Автономний таун хауз Автономний таун хауз Автономний таун хауз Автономний таун хауз

Двоповерхова будівля складається з трьох окремих блок-квартир з власним входом, гаражем і терасою на даху. Характерний рельєф ділянки сприяє каскадному розташуванню таунхауса уздовж нахилу, що відкриває чудові краєвиди кожної з квартир. Будівля є енергоефективним по архітектурно-проектувальних і інженерно-технічних рішень. Планування окремих будинків близьких до квадратної форми, саме така форма є найбільш енергоефекивних, мінімізує тепловтрати. А так як вдома є блокованими, тобто мають загальну стіну, то втрати тепла за рахунок цього ще більше зменшуються. Максимальна скління - на південь, мінімальне - на північ. Вікна на південь і на захід обладнані козирками і навісами, які відповідно до кута нахилу сонця запобігають перегріву влітку (сонце вище) і сприяють обігріву взимку (сонце нижче). Частина вікон також обладнана автоматичними ролетами, що реагують на погодні умови.

Автономний таун хауз

Зовнішні стіни запроектовані з впровадженням енергоефективних блоків невміснои небезпеки «Пасивний будинок блок 300», існуючі з внутрішньої літо гіпсової плитки і зовнішнього утеплювача Neopor, між Яким розташований високоміцного бетонне ядро. Така стіна має Надзвичайно високий коефіцієнт опору теплопередачі (R = 9,47), що в значній мірі мінімізує витрати при опаленні. Вікна встановлені безпосередньо в установі зв'язку відповідно до рекомендацій Інституту пасивного будинку (Дармштадт, Німеччина) з впровадженням сертифікованих матеріалів, повністю включають наявність мостів холоду і зменшують кількість тепла в зоні примус в 10 разів (з 0,051 до 0,0049).

Автономний таун хауз

Так як внутрішній двір практично відсутній, над другий поверх влаштована величезна тераса з навісом. Навіс виконує не тільки захисних функцію від вітру та дощу, алє і є зоною монтажу сонячних панелей та колекторів, додаючі до автономності.

У будинку запроектована примусова вентиляція з рекуперацією. Естетичність, енергоефективність і функціональність будинку роблять його комфортним і оригінальним. На даху будівлі над мандсардним поверхом встановлений навіс від сонця, який виконує також роль основи для кріплення сонячних панелей фотовольтаїки в сукупності з сонячними колекторами. Система використовується як комбінований обігрів гарячої води, єдиний теплообмінник і генерація електричної енергії для потреб мешканців.