Garbuz active house

Garbuz active house

Загородний будинок спроектований для молодої сім'ї з «перспективою на ріст». Заказчики готелів побачити в домені - місце, де можна забути про міську суєту, відминути мирно і бути ближче до природи - все те пожелання, присутніх у більшості мегаполісів.

Із того, що з цих запрошень стало очевидно, що будинок потрібно проектувати в стилі скандинавського мінімалізму. Скандинавський стиль - це світ, яскраві краски, хороше настрій і чистота. Цей стиль може бути дуже сучасним, актуальним і безспорно підходить для загородного життя

Самое велике за площею простору віддалено під сукупність зони гостинної, кухні та столової. Простір «Чистое» наповнене повітрям і світом, завдяки багатьом рішенням різної конфігурації.

Основні атрибутами скандинавського стилю виступають нейтрально білі стіни та керамогранит під бетоном, на тлі якого контрастно виходить диван фірми Blanche, блідо-рожевого кольору.

Garbuz active house Garbuz active house Garbuz active house Garbuz active house Garbuz active house Garbuz active house Garbuz active house

Інтер'єр побудований на четких прямих геометричних формах, що додає скандинавському стилю сучасного звучання.

Очень стильно смотрится дровниця, виконана у вертикальному візку. Вона займається трохи місцями, відмінно написала в композиції колони з очей і телевізором.

Garbuz active house

Кухня-столова є невід'ємною частиною великого готелю. Вона має неординарне планувально-вирішувальне рішення - під високими модулями з інтегрованою технікою та місцями для зберігання, віддаючи всю стену. Об'єднана група розсчитана на 6 людей, при бажанні може об'єднатись для одного столу більше кількості друзів. Цей же стіл буде збирати дітей за настільними іграми або рисованням. Це важлива особливість скандинавського стилю - уважне ставлення до організації громадських зон будинків.

Інтер'єр господарської спальні завдяки глубокому синему квіту воплотить настрій спокою та умиротворення. Образ «Таинского леса» створюється акцентом дерев'яного ізголов’я.

Хороша планування спалень залежить від правильної розкладки в кімнатах, вона повинна стояти попередньо або відмовлятись від вікна, а також при вході в кімнату не потрібно розглядати ліжко - це дає почуття захищеності та об'єднанню. У цьому випадку, якщо оригінально запрограмований вхід в спальню - він маскується під стену дякує прихованій двері без наличника.

Garbuz active house

Інтер'єр кабінета головних сімейств також прост і лаконічений як інтер'єр будинків у целом.

У такому кабінеті нічого не відволікається від мишей і не буде проходити господарське господарство, яке займається рукоділенням за столом у великому вікні.

Крім того, ця кімната є ігровою для дітей, а також може стати статтею гостьової.

Якщо площа дозволяє - для правильного рішення буде розроблено дитячі та дорослі санузли, гостьові та господарські. Ванна кімната розташована на першому поверсі, є господарською. У ней присутній окремо стояча ванна, душова кабіна 120х140 см, вбудована раковина на тумбо-консолі та підвісний унітаз із системною установкою.

Інтер'єр ванних кімнат гармонійно вписується в загальну концепцію всього будинку. На стенах виконаний керамогранит світлих і темних тонів, повний розміщений іспанським керамогранитом Sweethome Soft Dry 60 White під камінь, акцентом служить зона з окремо стоячою ванною та геометричною декоративною плиткою Azulev Basalt HEXAGON PERLA RECT.

Garbuz active house

Душова кімната при спальні на другому поверсі розташована в приміщенні лише для господарів та дітей.

В той час, коли менше ванних кімнат, але в ній не існує всіх необхідних: раковини з тумбою, душової кабіни 90х100 см, підвісної унітази з систематичною установкою, гігієнічного душу, прихованим білим проводом у шафі над інсталяцією.

Бельєпровід - це пристрій для швидкого переміщення білизни з поверху вниз у прямому або приміщенні збору білизни, за рахунок вільного падіння. Принцип роботи аналогічного мусоропроводу. Головною відмінністю є нижній вузол, який у білопроводі являє собою прийнятний лоток.

Cходи - связуюче зіро між поверхами, між громадською та приватною зонами будинків. На другому поверсі літниця переходить у коридор, який веде в дитячі кімнати. У відділенні лісниці перекладають натуральні матеріали та світлі кольори - білі стіни гармонійно поєднуються з ламінатом світлих відтенків та елементами конструктиву.