Shelter

Shelter

ДОМ, ЩО БУДЕ ЗРОСТАТИ

Новий проєкт сучасного будинку в стилі "еклектика" для молодої сім'ї буде динамічно зростати і розвиватися разом зі своїми власниками, ідучі в такт і не даючи шукати дискомфорт від недостатості місць.

На етапі проєктування, спільно з архітектором та дизайнером, були продумані майбутні будівельні роботи. Прорізи, які зараз виконують функцію окон, в майбутньому перетворяться у двері для дитячої та гостьової кімнат. Тим часом наразі існуюче планувальне рішення дозволяє комфортно проживати родині з 2-х людей. Коттедж має гостьову кімнату, кухню, господарську спальню та коридор. Найсакральніше - вівтар, ми розташували в еркері зі східного боку, тому що цей бік світу відповідає за духовний розвиток.

Shelter Shelter Shelter Shelter Shelter Shelter Shelter

На перший погляд, "еклектика" - це все, втім оскільки наші замовники проповідують індуїзм, усі предмети в різних стилях доповнюють і підкреслюють один одного, а елементи простору ідейно пов'язані між собою.

У якості об'єднаного фону, дизайнер використовував нейтральні, спокійні, натуральні кольори. У кімнаті контрастують яскраві квіткові відтенки, які не зустрічаються в європейських інтер'єрах. Помаранчові, малинові, жовті та бірюзові тони гармонійно поєднуються з дерев'яною меблевою ручною роботою, різними ширмами та багатими фактурами тканин.

Розберемо інтер'єр детальніше

Shelter

Основним оздоблювальним матеріалом в будинку стала декоративна штукатурка, що імітує зістарені стіни. Її колірна гамма варіюється від ніжних персикових до пісочних тонів. У спальні декоративна стіна за узголів'ям ліжка виглядає виразніше за рахунок контрастної фарбування інших стін, які покриті матовою фарбою від Benjamin Moore і звичайно ж макраме (яке господиня будинку взялася плести власноруч).

Всі приміщення обігріваються теплою підлогою, тому ми не побоялися використовувати керамограніт італійського бренду Ragno колекції Woodchalet Cherry у всіх кімнатах. Індійці вважають дерево символом багатства і достатку, тому керамограініт використаний з імітацією дерев'яної дошки.

Керамограніт не має пористості, внутрішніх порожнин та мікротріщин, що забезпечує йому значно більш високу міцність і зносостійкість. Крім того, він не боїться перепадів температур і впливу побутової хімії, луги або кислоти.

У вітальні душевності додала піч на дровах від Edilkamin Roller.

Shelter

Модель цієї дров'яної печі виконана зі сталі у вимогах сучасного дизайну, розташовується як окремий елемент, її спеціально розмістили в кутку декорованї цегли стіни.

Цегляні стіни досі залишаються одним з найсміливіших і яскравих інтер'єрних рішень, які асоціюються зі стилем "лофт", але підходять не тільки для нього.

Шарма в цій кімнаті не відняти, особливо коли вона наповниться музикою і східним світлом з мансардних вікон, вони також присутні на кухні. Сама кухня сучасна, категорії Smart компанії Roda.

Що таке smart-кухня? Це кухонний гарнітур, який прекрасно організований і розрахований до самих дрібниць. Дане рішення дозволяє ефективно організувати весь простір, водночас отримуючи швидкий доступ до всього вмісту полиць і шаф, економлячи сили і час господині. В центрі розташований острів на килимі з плитки, з милими плетеними світильниками Seagrass Market Pendant над ним. Атмосферности додає відкрита шафа з підсвічуванням.

Але самої атмосферної і не простий кімнатою для наших фахівців став еркер - вівтар. Для цього дизайнер перейнявся культурою, навіть оточив своє робоче місце етно предметами!

Важливе місце в житті індусів грає поклоніння Богові. У Ведах сказано: "Боги приймають поклоніння, що йде від душі, з повагою і вірою. Віра народжується в серці. Через віру приходить світло істини". Це місце є священним, оплотом чистоти, де господарі будинку можуть перебувати наодинці перед початком кожного дня для спілкування з Богом, медитації та молітви.

Цей будинок не залишив байдужим жодного члена нашої команди, адже не кожен день працюєш з таким енергетично і духовно сильним проєктом.