Shelter

Shelter

service: Дизайн та архітектура

square: 102㎡

date: 2021-04-26

architect: Анастасія Броварник

designer: Анастасія Лісовська

ДОМ КОТОРЫЙ БУДЕТ РАСТИ.

Новий проект сучасного будинку в стилі «еклектика» для молодої сім'ї буде динамічно расти і розвиватися разом зі своїми власницями, шагаючи в такт і не даючи шукати дискомфорт від нехватки місць.

На етапі проектування, спільно з архітектором та дизайнером, були продумані майбутні будівлі до дому. Програми, які зараз виконують функцію окон, в якому стан дверей у дитячих та гостьових кімнатах. Тим часом планувальне рішення дозволяє комфортно проживати сім'ю з 2-х людей. Коттедж є гостьовим, кухонним, господарським спальнями та коридором, прачечной, топочной та двома санузлами. Самое сакральное - алтарь, мы расположили в эркере с восточной стороны, потому что эта сторона света отвечает за духовное развитие.

Shelter Shelter Shelter Shelter Shelter Shelter Shelter

На перший погляд, «еклектика» - це все, що но, т.к. наші замовники виконують індуїзм домініруючим стилем. Усі предмети в різних стилях доповнюють і підкреслюють один одного, а елементи простору ідейно пов'язані між собою.

У якості об'єднаного фона, дизайнер використовував нейтральні, спокійні, натуральні кольори.Каждая вещь в домені пропитана духовністю. У кімнаті контрастують яскраві квіткові відтенки, які не зустрічаються в європейських інтер'єрах. Оранжеві, малинові, жовті та бірюзові тони гармонійно поєднуються з дерев'яною меблевою ручною роботою, різними ширмами та багатими фактурами тканин.

Розберемо інтер'єр більш детально

Shelter

Основним оздоблювальним матеріалом в будинку стала декоративна штукатурка імітує зістарені стіни. Колірна гамма штукатурки варіюється від ніжних персикових до пісочних тонів. У спальні декоративна стіна за узголів'ям ліжка виглядає більш виразно за рахунок контрастної фарбування інших стін, які покриті матовою фарбою від Benjamin Moore і звичайно ж макраме (яке господиня будинку взялася плести власноруч).

Всі приміщення обігріваються теплою підлогою, тому ми не побоялися використовувати керамограніт італійського бренду Ragno колекції Woodchalet Cherry у всіх кімнатах. Індійці вважають дерево символом багатства і достатку, тому керамограініт використаний з імітацією дерев'яної дошки

Керамограніт не має пористості, внутрішніх порожнин та мікротріщин, що забезпечує йому значно більш високу міцність і зносостійкість. Крім того, він не боїться перепадів температур і впливу побутової хімії, луги або кислоти.

У вітальні душевності додала піч на дровах від Edilkamin Roller.

Shelter

Модель цієї дров'яної печі виконана зі сталі у вимогах сучасного дизайну, розташовується як окремий елемент, її спеціально розмістили в кутку декорованого цеглою стіни.

Цегляні стіни до сих пір залишаються одним з найсміливіших і яскравих інтер'єрних рішень, які асоціюються зі стилем «лофт», але підходить не тільки для нього, вона - прекрасно вписується в різні стилі, і до того ж надає інтер'єру ні з чим не порівнянний шарм .

Шарма в цій кімнаті не відняти, особливо коли вона наповниться музикою і східним світлом з мансардних вікон, вони також присутні на кухні. Сама кухня сучасна категорії Smart компанії Roda.

Що таке smart-кухня? Це кухонний гарнітур, який прекрасно організований і розрахований до самих дрібниць. Дане рішення дозволяє ефективно організувати весь простір, при цьому отримуючи швидкий доступ до всього вмісту полиць і шаф, економлячи сили і час хозяйкі.В центрі розташований острів на килимі з плитки, з милими плетеними світильниками Seagrass Market Pendant над ним. Атмосферности додає відкрита шафа з підсвічуванням.

Але самої атмосферної і не простий кімнатою для наших фахівців став еркер - вівтар. Для цього дизайнер перейнявся культурою, навіть оточив своє робоче місце етно предметами! :)

Правда! ... скульптури слоників, свічки, квіти ...

""

Важливе місце в житті індусів грає поклоніння Богові. У Ведах сказано: «Боги приймають поклоніння, що йде від душі, з повагою і вірою. Віра народжується в серці. Через віру приходить світло істини ».Це місце є священним, оплотом чистоти, де господарі будинку можуть перебувати наодинці перед початком кожного дня для спілкування з Богом, медитації та молітви.

Етот будинок не залишив байдужим жодного члена нашої команди, адже не кожен день працюєш з таким енергетично і духовно сильним проектом.