Freedom

Freedom

service: Дизайн інтер'єра

square: 420㎡

date: 2021-07-02

architect:

designer: Анастасія Лісовська

Дизайн інтер'єру, на який зважиться не кожен. Досить смілива і нестандартна 2-х кімнатна квартира нашого нового проекту "Freedom"

Бажання клієнта було створити унікальний і неповторний вигляд житла. Ми не в перший раз працюємо з сучасним інтер'єром, але цей проект став особливим. Багато наших клієнтів боятися темних кольорів. Є стереотип, що вони зроблять інтер'єр похмурим. Це абсолютно не так!

Ми вдячні замовнику за сміливість, далеко не кожен наважиться на те, що вийшло!

alt alt alt

Перше, що кидається в очі це чорна стеля починаючи з передпокою, що перетікає в кухню і вітальню.

Існує міф, що такий прийом зробить інтер'єр похмурим і похмурим, мовляв він буде "тиснути на голову", але це помилка більшості людей, адже використовуючи чорний колір на стелі, можна створити м'яку огортає атмосферу розслабленості і спокою.

У нашій вітальні він створює атмосферу презентабельності, його вигляд елегантний, стильний і дорогий.

Стеля органічно поєднується з молочним відтінком стінових панелей і яскравим синім плямою модульного дивана з асиметричною спинкою Ditre Italia

alt

Чорна стеля став відмінним фоном для яскравого світильника у вигляді ртутних крапель довгастої форми Mercury від Artemide. Елементи світильника мають хромоване дзеркальне покриття, яке добре відображає світло, створюючи цікаву гру світла і тіні.

Інтер'єр на який наважиться не кожен

""

Ще одна шикарна люстра з тонованим склом розташовується над обіднім столом. Італійська модель кухні Twelve від Poliform побудована на ультрасучасному мінімалізмі: прості тонкі лінії, гладкі поверхні без ручок, відкриваються від легкого натискання, мінімальна товщина виробів в купе з широтою робочого простору виглядає чудово.