A-Project

A-Project

service: Дизайн інтер'єру

square: 100㎡

date: 2021-04-23

architect:

designer: Анастасiя Лiсовска

Площа проекту складає 120 м. Кв. більшу частину з яких займає загальна зона проведення часу - кухня вітальня. Як тільки ми заходимо в простір хочеться озирнутися навколо, затамувавши подих.

Найрозкішніший і благородний спосіб додати дизайну серйозного шику це мармур тому ніщо не замінить красу натуральних матеріалів.

A-Project - дизайн проект одноповерхового котеджу

Іспанська керамограніт під мармур бренду Argenta Ceramica прикрасив приміщення своїм неповторним малюнком і гладкою глянсовою текстурою. Так само, елементи мармуру ми використовували в оформленні кухні на острові, фартусі і стільниці.

Мармурова поверхню легко вирізається під мийку або плитку, не вбирає вологу, є термостійкою.

Відтінок білого кольору стін додає простору повітря і свіжості. Важливо знати, що занадто багато білого і не правильна його подача можуть зробити інтер'єр холодним. Теплий колір дерева став відмінним компаньйоном загальній масі світлого простору.

Важливою складовою оформлення цього інтер'єру є освітлення.

Найбільше замовникам сподобалися магнітні трек-системи, які монтуються до стелі і спускаються по стіні вітальні. Безперервну систему дозволяють створити унікальні кутові елементи, в яких можуть рухатися світильники.

Будь-світильник завжди можна переставити, повернути або прибрати, а також додати до вже існуючих. Матовий Світлорозсіювачі забезпечує високий рівень зорового комфорту і виключає сліпучий ефект.

A-Project - дизайн проект одноповерхового котеджу A-Project - дизайн проект одноповерхового котеджу A-Project - дизайн проект одноповерхового котеджу A-Project - дизайн проект одноповерхового котеджу A-Project - дизайн проект одноповерхового котеджу A-Project - дизайн проект одноповерхового котеджу

Для надійного контакту між самим світильником і магнітним треком, використовуються потужні магніти. Нам хочеться відзначити свого фаворита - підлоговий світильник Sampei від Davide Groppi. Його висота становить майже три метри, його можна дімміровоть і створювати особливу атмосферу за вечерею.