Капітальний
ремонт

Ремонтно - будівельна компанія DANICA швидко та якісно виконає ремонт під ключ недорого.

Що ми вміємо

Що DANICA ремонтує під ключ?

Ми експерти по ремонтно-будівельним роботам житлової та комерційної нерухомості в Києві і області. У наших співробітників понад 100 років загального досвіду. Принципи нашої роботи полягають в довгостроковому співробітництві, 75% замовлень які ми отримуємо приходять за рекомендацією і ми цим дорожимо та цінуємо довіру наших замовників.

Навіщо робити ремонт

Як дізнатися, чи потрібен вам капітальний ремонт?

Запуск ремонту з дизайном під ключ може плануватися роками і на це може впливати ряд причин:

Старий зовнішній вигляд: ремонт приміщень під ключ додасть вашому житлу нове дихання за допомогою популярних та сучасних стилів, наприклад - лофт, мінімалізм, елітний, бароко, прованс, шале, кантрі та ін.

Вихід з ладу і знос: фарба вже давно не такого соковитого і яскравого кольору як раніше, знос інженерії та сантехніки.

Бракує місця: за допомогою капітального ремонту під ключ з грамотним дизайн-проектом можна максимально збільшити вільний простір і збільшити корисну площу.

Квартири

Капітальний дизайнерський ремонт під ключ квартир вимагає ретельної підготовки і реалізації дизайн-проекту в точній відповідності з побажанням замовника.

- 1 ком
- 2 ком
- 3 ком
- Студії
- Смарт квартири
- Квартири під аренду
- Дворівневі квартири

Вартість ремонту під ключ квартири

Однак, щоб оцінити, ціну ремонту під ключ вам знадобиться, ми зробили просту оцінку вартості квадратного метра ремонту квартири. Для євроремонту під ключ вам буде потрібно від 300 до 1000 доларів за квадратний метр. Крім того, у вас повинен бути резерв на випадок непередбачених обставин в розмірі приблизно 10-20% від загального бюджету для покриття будь-яких непередбачених витрат.

Щоб ще більше розбити цей діапазон:

Бюджетний ремонт (15 000-45 000 доларів) - Недорогий ремонт включає підлогу, обробку.

Євроремонт (46 000-70 000 доларів) - ви, ймовірно, додасте повний ремонт кухні або ванній, а також потенційно більш дорогі підлоги на додаток до недорогих варіантів.

Елітний ремонт під ключ (71 000-200 000 доларів США) - включає всі варіанти ремонту низького і середнього рівня, а також високоякісну або нестандартну побутову техніку і шафи. При зміні макета вам може знадобитися внести деякі структурні зміни. Ваш підрядник може додати або відремонтувати системи опалення, вентиляції та кондиціонування, електрика, сантехніку та ремонт фундаменту.

Будинки

Як правило, чим старше будинок, тим більше прихованих витрат витрачається за його дверима і стінами.

- Коттеджів
- Заміських, дачних будинків
- Таунхаусів
- Бункерів

Вартість ремонту будинку під ключ

Окрім 25 000-75 000 доларів, які типовий домовласник витрачає на ремонт будинку, в старих будинках, ймовірно, виникнуть додаткові проблеми.

Наприклад, в старих будинках може знадобитися додаткова робота по оновленню проводки, сантехніки та інших систем, що зробить ваш ремонт дорожчим і трудомістким.

Комерційні приміщення

Якщо ви хочете оновити свою комерційну простір, зараз відмінний час для початку.

- Ресторанів
- Салони краси
- Магазин одягу
- Офісів

Громадські установи

- Медіцінські
- Школи, садочки

Скільки часу потрібно на ремонт комерційної будівлі?

Час, необхідний для ремонту комерційного приміщення, залежить від розміру і масштабів проекту. Такий простий проект, як оновлення фарби і покриття для підлоги, може зайняти всього пару тижнів, в той час як великомасштабний ремонт - наприклад, створення абсолютно нового плану поверху - може зайняти вісім місяців або більше.

Розробка дизайн проекту

Дизайн студія DANICA втілить в реальність стильний дизайн-проект під ключ.

Кроки розробки дизайн-проекту - один з найзначніших періодів при створенні проекту. Безумовно кожен етап підготовчих робіт важливий, дизайн-проект це інструкція для фахівців на об'єкті. На етапі створення дизайн-проекту замовник може вносити суттєві правки в своє майбутнє затишне гніздечко.

Варто позначити, що проектування дизайну - це комплексна робота спільно з усіма людьми які будуть там проживати, так як є відмінність від квартири для сім'ї або самотньої і незалежної дівчини або холостяка) Важливо врахувати всі побажання. Завдяки досвідченим дизайнерам компанії Даніка це не займе багато часу, що надає безпосередньо позитивний кінцевий результат.

Основне завдання дизайн-проекту - це максимально точна інформація по проекту. Яка меблі, матеріали, обладнання та інша деталізація готового ремонту в 3D форматі.

Авторський нагляд

Авторський нагляд - це метод перевірки виконання ремонтних робіт, згідно дизайн-проекту.

При будь-яких будівельних роботах підрядник може відхилятися від графіка і суттєво збільшити вартість ремонтних робіт, для економії часу замовника дизайнер який розробив проект, точно визначить відхилення і причини їх виникнення це забезпечить страховку від усіх неприємностей.

Спеціаліст який проводить авторський нагляд проводить перевірку об'єкта по обумовленому графіку. Усі заметки щодо робіт заносяться в робочий онлайн журнал авторського нагляду і замовник має повний доступ до нього.

Етапи

Етапи капітального ремонту під ключ:

01/

Первинна консультація

02/

Виїзд виконроба на об'єкт

03/

Складання кошторису

04/

Створення дизайн-проекту

05/

Демонтаж та винос будівельного сміття

06/

Встановлення комунікації, підлог ...

07/

Встановлення будматеріалів

08/

Чорнові роботи

09/

Монтажні роботи

10/

Чистова обробка

11/

Встановлення техніки та меблів

Часті питання

Як розраховується ціна за ремонт під ключ

Один з найпопулярніших питань. Назвати точну суму вартості роботи на ремонт під ключ з матеріалами на стадії первинного огляду практично неможливо. Тільки після складання попереднього кошторису і огляду приміщення.

У чому відмінність послуг з ремонту в компанії ніж на кабанчика чи ОЛХ?

На ремонтно-будівельному ринку більш ніж достатньо пропозицій послуг ремонту з матеріалами під ключ. Приватні особи які пропонують такі послуги як правило мають недостатньо кваліфікації для виконання складних будівельних робіт і не несуть ніякої юридичної відповідальності за якісь виконаних робіт та відповідно гарантійних зобов'язань. При укладанні договору з ремонтно-будівельною компанією DANICA ви застраховані від неадекватності та недбалості працівників.


З чого починати ремонт у квартирі?


Замовити ремонт під ключ за номером 097 359 1111 або залишити заявку на сайті. Після чого до вас на об'єкт буде відправлений експерт як правило це виконроб який буде з вами від початку і до кінця здачі об'єкта. На місці за фактом досвідчений фахівець з профільною освітою надасть консультацію.

Які ремонти під ключ ви робите?

DANICA спеціалізується на професійному ремонті приміщень з меблями під ключ. Ми також будуємо будинки під ключ, тому досвіду у нас більш ніж достатньо.

Як ви працюєте?

Які документи потрібні при обробці приміщень під ключ?

Всі ремонтні роботи ми закріплюємо договором в якому вказані всі терміни, оплати і ціни.

Терміни

Терміни

Однією з найгостріших проблем при чистовому ремонті під ключ є недотримання термінів, дана проблема вирішується за допомогою чіткого контролю виконробом, а також дизайнером при авторському нагляді.

Гарантії

Гарантії

Ремонтно-будівельна компанія DANICA несе відповідальність перед замовником за договором за виконання якості робіт.

Оплата

Оплата

Вартість ремонту під ключ за м2 починається від 200 $ і варіюється від складності робіт і матеріалів.

Чому DANICA?

Довіряючи ремонтні роботи під ключ в Києві і області ремонтно-будівельної компанії DANICA ви витягаєте багато користі:

  • У нас великий досвід в реалізації капітальних ремонтів, розробці проект-дизайнів, а також будівництві котеджів, таунхаусів, заміських будинків під ключ.
  • Над вашим ремонтом фахівці з вищою освітою і досвід роботи більше 10 лет
  • Свій сформований штат, ми не залучаємо фахівців з боку, всі співробітники пройшли співбесіду і відбір по кваліфікаціі.
  • Виконується перевірка на всіх етапах роботи
  • Своєчасний підвезення будматеріалів та спланований робочий графік з внутрішніми спринті, daily і kpi:)
  • Гарантія за договором і чітке виконання робіт згідно дизайн проекту за обумовленою ціною.
  • У роботі застосовуються тільки якісні матеріали і професійний тихий інструмент, також наші фахівці завжди виносять після себе сміття.

    Ремонт під ключ від DANICA - кращий вибір для ремонту вашої нерухомості, квінсестенція якості та доступної ціни!