Fox

Fox

service: Дизайн інтер'єру

square: 100㎡

date: 2021-04-23

architect: Анастасxія Броварник

designer: Анастасія Лисовська

Даний проект котеджу був розроблений раніше. Клієнт звернувся до нас з бажанням вибрати будинок з вже спроектованих, але зробити дизайн під себе.

Трохи поміркувавши, і отримавши дозвіл на використання проекту від власника - ми приступили до роботи. І зараз презентуємо вам нове бачення проекту Pilot's Family home.

FOX- Котедж в сучасному стилі FOX- Котедж в сучасному стилі FOX- Котедж в сучасному стилі FOX- Котедж в сучасному стилі

Будинок складається з трьох житлових кімнат - майстер спальні, дитячої та гостьовій. Два санвузли, затишна і велика кухня вітальня з каміном, дві гардеробні - створюють повністю закінчений ансабль необхідних для комфортного проживання приміщень.

З кухні можна вийти, але більшу криту терасу і зону барбекю. Головним побажанням клієнта була лаконічність і контрастність. З цього контраст утворюємо за рахунок чорних і білих мас кольору, а лаконічні, м'які форми меблів додають затишку в приміщеннях.

Весь підлогу в будинку, крім спалень, виконаний одним слябів наливної підлоги світло сірого кольору. У спальнях ми використовували паркетну дошку натурального кольору дуба.

FOX- Котедж в сучасному стилі

Особливу увагу хочеться приділити саме кухні вітальні. Потрапляючи в приміщення, воно відразу підкорює своєю об'ємністю простору. За рахунок великих вікон кімната наповнена світлом і повітрям.

М'які меблі в вітальні бренду Prostoria буде збагачувати повсякденні домашні справи. Форма продукції бренду переслідує функціональність, в той час як найважливішою потребою людини творці вважають потреба в естетиці. Меблі як би створена, щоб час зупинився, щоб ми не поспішали і якомога більше взаємодіяли з сім'єю і друзями.

Підбору меблів приділено особливу увагу

Дуже полюбилося нам всім крісло Polygon з підлокітниками, розроблене на підставі модерністського типу сидіння невеликого розміру. Крісло відповідає функціональним параметрам, невелике і легке, що не займає багато місця.

Трикутники, що утворюють ортогональний вигляд збоку, при зміні кута зору перетворюються в шестикутники і складні многоугольнікі.

Конструкція з вигнутих сталевих прутів додатково підкреслює подвійність цього предмета інтер'єру.

FOX- Котедж в сучасному стилі FOX- Котедж в сучасному стилі FOX- Котедж в сучасному стилі FOX- Котедж в сучасному стилі

У проекті ми використовували вбудовану магнітну шину в алюмінієвому корпусі, графітового кольору. За допомогою спеціальних з'єднувачів можна об'єднувати відрізки різної довжини і робити переходи під кутом 90 °.

Сам світильник легко встановлюється і переміщається в будь-яку точку магнітної шини. Графітовий колір читається у всіх приміщеннях, де-то він виступає контурним акцентом в деталях (профіль дверей прихованого монтажу, фурнітура, рами вікон, розетки і вимикачі) а десь бере своєю масою як меблі на кухні і TV зона.