Fox

Fox

Послуга:

Passive House

Архітектор: Анастасія Броварник

Дизайнер: Анастасія Лісовська

Загальна площа: 278,55 кв.м.

Дата: 2020-11-17

Місце: Бортничі, Київська область

Житлова площа: 129,25 кв.м.

Кілкість кімнат: 4

Гараж: є

FOX - котедж в сучасному стилі

Дизайн-проєкт інтер'єру для одноповерхового котеджу Fox, який був спроєктований для сім'ї із чотирьох осіб.

Кухня-вітальня є високим простором за рахунок скатової покрівлі з фальцевим покриттям. У спальні є кутове панорамне вікно. Скло в ньому без балок або колон, що надає будинку незвичайний візуальний ефект.

Майже всі вікна в будинку, за винятком спалень, не відкриваються для забезпечення герметичності приміщення. З кухні передбачений вихід через розсувні панорамні вікна на велику криту терасу та зону барбекю. Загальна площа тераси складає понад 70 кв.м.

Тут також передбачені гараж на дві машини та навіс на ще дві машини, виконаний зі скла та металу. У будинку розташовані два санвузли. Тераса спроєктована як утоплена, щоб не перекривати вид з вітальні, що відкривається на ландшафт.

Будинок складається з трьох житлових кімнат - спальні, дитячої та гостьової. Два санвузли, затишна та велика кухня-вітальня з каміном, дві вбиральні створюють повністю закінчений ансабль з необхідних для комфортного проживання приміщень.

Вся підлога в будинку, крім спалень, виконана одним слябом наливної підлоги світло-сірого кольору. У спальнях ми застосовували паркетну дошку натурального кольору дуба. Кухня-вітальня за рахунок великих вікон та простору наповнена світлом та повітрям.

М'які меблі у вітальні бренду Prostoria гармонійно доповнюють спільні інтер'єрні рішення. Меблі одночасно і функціональні, і естетичні.

У проєкті ми використовували магнітну шину, що вбудовується, в алюмінієвому корпусі, графітового кольору. За допомогою спеціальних з'єднувачів можна поєднувати відрізки різної довжини та робити переходи під кутом на 90°.

Fox спальня

Сам світильник легко встановлюється та переміщається у будь-яку точку магнітної шини. Графітовий колір читається у всіх приміщеннях, десь він виступає контурним акцентом у деталях (профіль дверей прихованого монтажу, фурнітура, рами вікон, розетки та вимикачі), а десь бере своєю масою як меблі на кухні та TV зона.