Підготовка підстави це не просто вирити траншею і залити бетон.Після роботи важкої техніки починається важка праця робітників. У хід йдуть трамбування і лопати.Уплотненіе грунту під фундаментом дозволяє не турбуватися в майбутньому за його цілісність. Можна бути впевненим на 99%, що при правильній підготовці фундамент нікуди не "з'їде" і не покриється трещінамі.
Другий етап це армування. Для армування використовується сталева арматура діаметром 12 мм. У цьому питанні так само варто звернути увагу на укладку. Ми не просто кладемо її на землю, як більшість будівельників, а використовуємо гідроізоляцію і спеціальні пластикові "грибочки" . Завдяки їм, нитки арматури не торкаються землі і працюють в конструкції правільно. Заливка підстави відбувається обов'язково з вібрацією бетону. Таким чином не утворюються порожнечі і бетон лягає рівно заповнюючи всю опалубку. Так, для опалубки використовується дошка товщиною 40 мм.
Підставу залито, і вождів технологічна перерва наша команда приступає до пристрою фундаментних стін.
Для цих цілей використовується незнімна опалубка ICF BLOCK. Це листи пінополістиролу підвищеної щільності з регульованими стяжками. Вони дозволяють не використовувати дорогу знімну опалубку, а заливати бетон відразу в них.
Таким чином виходить рівна, утеплена з двох сторін фундаментна стіна. Утеплення з обох сторін становить 50 мм, але ми завжди додаємо ще 100 мм на зовнішню сторону.
Наступним етапом йде виставлення першого ряду стін і сам процес зведення. Для стін використовується Passive House Block з гіпсової плитою 30 мм і утеплювачем Neopor 300 мм.
Компанія DANICA дуже часто використовує цей матеріал в будівництві сучасних котеджів і цей не виняток.
Підготовка і зведення стін зайняло близько 3-х тижнів. За цей час, на момент зйомки, ми отримали готовий на 95% будинок. У наступній серії ми покажемо фінальний результат і розповімо про подальші кроки в будівництві цього проекту.
Слідкуйте за оновленнями проекту в реальному часі! Підпишіться на наші соціальні мережі і дізнавайтеся інформацію першими.