Wright House

Wright House

service: Архітектурне проектування та Дизайн інтер'єру

square: 237㎡

date: 2021-03-23

architect: Анастасія Броварник

designer: Анастасія Лисовська

Wright House - ексклюзивний комплексний проект будинку. Дизайн і архітектура.

Комплексний проект енергоефективного будинку, який включає:

  • Дизайн інтер'єру / візуалізації / специфікація всіх оздоблювальних матеріалів, техніки і меблів
  • Архітектурний проект з навантаженнями
  • Дизайн фасаду
  • Інженерні проекти вентиляції з рекуперацією / теплих підлог
  • Застосовані найсучасніші рішення і вузли енергоефективного будівництва
Wright House -ексклюзивний комплексний проект будинку.

Проект будинку Райт спочатку планувався під фіксований бюджет будинку під ключ, це досить складне завдання, тк вже на етапі проектування виконані всі кошторисні розрахунки із закупівлі всіх будівельних і оздоблювальних матеріалів, виготовлення меблів, встановлення вікон, всі види будівельних та ремонтно-оздоблювальних робіт.

Дизайн інтер'єру будинку

Спільний простір, нічого зайвого, все говорить про свободу і в той же час про дисципліну і стриманості. Опенспейс, що складається з вітальні, кухні і обідньої зони.

Інтер'єр відрізняється спокійним настроєм і надає простір для роздумів і відпочинку. Тільки найкраще в проекті, найостанніші моделі меблів, світильників і матеріалів обробки. Поєднання необробленої деревини, білих і графітових стін, м'якою фактури штукатурки та скляні перила сходів створюють вражаючий контраст.Кухня виглядає фундаментально: тут превалюють чіткі форми і контрасти: білий, чорний колір і дерево.

Весь другий поверх - приватна зона, де хазяйська спальня з особистої вбиральні і санвузлом.

Дві дитячі кімнати для яких також виділено санвузол з великою ванною.

Wright House - ексклюзивний комплексний проект будинку. Wright House - ексклюзивний комплексний проект будинку. Wright House -ексклюзивний комплексний проект будинку. Wright House - ексклюзивний комплексний проект будинку. Wright House - ексклюзивний комплексний проект будинку. Wright House - ексклюзивний комплексний проект будинку. Wright House - ексклюзивний комплексний проект будинку. Wright House - ексклюзивний комплексний проект будинку. Wright House - ексклюзивний комплексний проект будинку.

Архітектурний проект котеджу

Розробка архітектурної частини велася паралельно з інтер'єром, це дозволило відразу ж вносити правки на ранніх стадіях проекту і отримати комфорт та домашній з ідеальною плануванням і розмірами для господарів.

Wright House - ексклюзивний комплексний проект будинку. "Wright House - ексклюзивний комплексний проект будинку."

Проектування теплих підлог

Будь-яке інженерне рішення вимагає проектної роботи, інакше це буде дорого, неякісно і довго. У проекті "Райт" виконані всі види інженерних робіт, в тому числі розводка теплих підлог, планування температурних режимів, зони комфорту і тд.

Система вентиляції з рекуперацією

Wright House - ексклюзивний комплексний проект будинку.

Розроблено проект енергозберігаючої вентиляції з рекуперацією енергії, простими словами, це кондиціювання та опалення, яке економічніше в 3-4 рази і при цьому використовується чисте повітря з вулиці, а не сперте повітря приміщення, як в традиційних системах.