• Послуги

  Комплексне ведення проектів, архітектурне проектування, дизайн інтер'єру, будівництво житлових будинків, благоустрій та ремонтно-оздоблювальні роботи. Сервісне обслуговування на абонентській основі офісних приміщень, дипломатичних представництв та торгово-розважальних центрів. Комплектація об'єктів меблями і додатковим декором, повне технічне забезпечення.

 • archi.jpg
  Архітектурне проектування
 • interior.jpg
  Дизайн Інтер'ерa
 • construction-icn.jpg
  Будівництво
 • remont-preview.jpg
  Ремонт
 • abonent-icn.jpg
  Інші типи робіт

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО 


Творчий та відповідальний підхід до кожного проекту, як до власного, команда талановитих дизайнерів, педантичних конструкторів, професійне ведення проектів, швидка та якісна логістика. Місія нашої компанії полягає в чесному, прозорому та якісному веденні проектів, які знаходяться під повним контролем і технічним наглядом
спеціалістів на всіх етапах будівництва чи ремонту. Для цього ми маємо достатній досвід і можливості обслуговування об`єктів різних напрямків.

 • Договiр
 • Сроки
 • Ассистент
 • Контроль
 • Гарантії

СУВОРО ЗА ДОГОВОРОМ 

Підписання договору із зазначенням всіх етапів робіт, а також термінів виконання кожного етапу робить нашу роботу прозорою і комфортною. Ви отримуєте фінансові гарантії виконання роботи в зазначений термін, розумієте графік закупівлі необхідних матеріалів або виготовлення меблів, Ви самостійно плануєте свої витрати та свій час. Ця схема роботи не залишає переваг роботи з окремими бригадами, бо в нашій компанії Ви отримуєте всі послуги в комплексі, маєте гарантію термінів і якості. Ми працюємо чесно для Вас.

Зобов'язання за строками

Працюючи з надійною і перевіреною компанією, Ви не тільки отримуєте якісні послуги, але і значно економите свій час. У компанії Даніка достатню кількість штатного персоналу: інженерів, технологів, дизайнерів, виконробів, робітників і керівників проектів для виконання взятих зобов'язань по проекту. Все це допомагає нам грамотно планувати час і гарантувати терміни виконання робіт. У нашому договорі передбачена фінансова відповідальність перед замовником.

ВАШ ПЕРСОНАЛЬНИЙ ПОМІЧНИК

Для зручності наших клієнтів, економії часу та підвищення якості обслуговування, ми надаємо персонального менеджера проекту, який допомагає Вам на кожному етапі робіт. З ним Ви можете обговорити будь-які питання від дизайну до замовлення меблів або вибору будматеріалів. Він зробить найкращу цінову пропозицію на ринку і зможе реалізувати будь-яке завдання дизайнера в інтер'єрі.

ПЕРЕВІРКА ЯКОСТІ РОБІТ НА КОЖНОМУ ЕТАПІ

У нашій компанії передбачений ретельний контроль всіх етапів робіт, який досягається існуючими нормами і стандартами якості, а також постійним контролем їх дотримання.

ПЕРЕВІРКА ЯКОСТІ РОБІТ НА КОЖНОМУ ЕТАПІ

У нашій компанії передбачений ретельний контроль всіх етапів робіт, який досягається існуючими нормами і стандартами якості, а також постійним контролем їх дотримання.

Сверед наших кліентів дипломатичні представництва, в тому числі, посольство Великобританії в Україні і проекти таких напрямків, як торгово-розважальні, офісні центри; студії дизайну та інтер'єру, компанії забудовники; спортивні споруди, котеджне і приватне будівництво.

 Дивитись все

 • ЯКІСНІШЕ

  Перевірений і постійний власний штат співробітників від робочих і виконробів до інженерів і дизайнерів.

 • ШВИДШЕ

  Кожен член команди чітко знає і виконує свої обов'язки, ми виконуємо роботи максимально швидким і безтурботним для Вас.

 • ДЕШЕВШЕ

  Цінуйте Ваш час, а також економте з нами, адже ми знаємо, як витратити мінімум часу і матеріалів для отримання бездоганного результату.