Будівельна компанія

DANICA - це компанія з надання будівельних послуг в Україні, яка є провідним забудовником в будівництві пасивних будинків. Компанія заслужила визнання за здійснення складних проектів, впровадження нових технологій і поліпшення становища своїх клієнтів, співробітників і суспільства

Ми існуємо, щоб створювати великі справи.

DANICA

Будівельна компанія
Цінності

Наші основні цінності

Проектно-будівельної компанії лежать в основі пристрасті, яка змушує нас постійно вдосконалюватися. Вони дозволяють нашим співробітникам приймати правильні рішення для наших клієнтів і проектів, вносити зміни в їх ідеї і наполеглива праця, знаходити рішення, які забезпечують більш передбачувані результати.

Честність

Честність

Українська будівельна компанія DANICA веде всі справи з дотриманням найвищих стандартів чесності та справедливості. Нам можна довіряти.

Запитайте наших клієнтів, співробітників, ділових партнерів, сім'ї та друзів. Ми хочемо бути тими, кому ви можете довіряти в розробці своїх проектів і досягнення передбачуваних результатів. Ми існуємо, щоб створювати майбутнє.

Чому Ми?

Danica

Ми віримо в постійні зміни, поліпшення, навчання і просування стандартів за власною ініціативою.

Світ постійно розвивається, і ми повинні робити це на благо наших клієнтів, співробітників і спільноти. Ми - команда ремонтно-будівельної компанії Києва, яка шукає кращий спосіб для спільної роботи для просування будівельної галузі вперед і поліпшення реалізації проектів з більшою ефективністю і більшою передбачуваністю.

Задоволення

Задоволення

Ми вважаємо, що робота в будівельній компанії повинна приносити задоволення, якщо ми не отримуємо задоволення від життя, ми робимо щось не так.

Нам подобається те, що ми робимо, і це проявляється в проектах, які ми створюємо, в командах, які ми розвиваємо, і в стосунках, які ми підтримуємо і плекаємо. Ми будівельники, захоплені обслуговуванням клієнтів і реалізацією складних, стійких проектів, які змінюють світ, в якому ми живемо.

Як втілити дизайн-проєкт у життя

2022-01-27 remont
Як втілити дизайн-проєкт у життя

Топ-тренди дизайну інтер'єру 2022 року

2021-12-20 design
Топ-тренди дизайну інтер'єру 2022 року

7 елементів дизайну інтер'єру

design
7 елементів дизайну інтер'єру

Готелі, які увійшли в ТОП-50 кращих готелів світу

2021-05-15 design
Готелі, які увійшли в ТОП-50 кращих готелів світу

Сучасний роздрібний інтер'єр в Україні - ЦУМ в Києві

2021-05-06 design
Сучасний роздрібний інтер'єр в Україні - ЦУМ в Києві

Проект нового Аквапарку у Франції

2021-05-03 design
Проект нового Аквапарку у Франції
Переваги

Наші переваги

Ми повинні відрізнятися від усіх інших будівельних компаній і бути більш прогресивними.

Фактично, ми відстоюємо багато речей: здоров'я, безпеку і благополуччя наших співробітників; якість нашої роботи і проектів; здатність до самостійної діяльності; передбачувані результати; інтеграція; інновації; стійкість; різноманітність, справедливість і інклюзивність; глибокий технічний досвід, який ми привносимо, щоб краще обслуговувати клієнтів ... цей список можна продовжувати і продовжувати.